Ekip Şahane 2 Şubat Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Ekip Şahane 2 Şubat Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında yayınlanan Ekip Şahane programından kötü haber geldi. Bir çok kişinin evinini yeniden düzenleyen ve bir çok kişiyi sevindiren program 2 şubat cuma final kararı aldı. Peki Ekip Şahane neden final yapıyor? Neden bitti? Tüm bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz.

Ekip Şahane 2 Şubat Neden Final Yapıyor? Neden Bitti?

Kanal D ekranlarında Selim Yuhay ve Nergis Kumbasar’ın birlikte sunduğu program Ekip Şahane’den izleyici ve programa katılmak isteyenlere kötü haber geldi. Programda usta isim Selim Yuhay programa başvuran kişilerin evlerini yeniden düzenliyor ve farklı modeller ile izleyenlere de farklı fikirler veriyordu. Ancak programın kanal yönetimi tarafından kaldırılması kararı alındı. Peki Ekip Şahane neden final yaptı? Neden bitti?

Ekip Şahane daha önce Alışveriş Melekleri isimli moda programının final yapmasının ardından Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlamış ve ilgiyle takip edilmişti. Ancak program reyting kurbanı oldu ve istenilen izlenme oranını yakalamayınca yayından kaldırılma kararı alındı. Biliyorsunuz dizi ve programlar izlenme oranlarına göre bitiyor ya da devam ediyor. Ekip Şahane de gerekli izlenme oranını yakalamayınca final kararı almış oldu.

Siz Ekip Şahane programının bitmesini nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce program devam etmeli miydi? Yoksa bitmesini doğru bir karar olarak mı görüyorsunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir? Bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler: ekip şahane 2 şubat neden final yapıyor ekip şahane 5 şubat neden yok ekip şahane neden bitti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL