Ekip Şahane Dış Ses Kimdir? Kamera Arkası Konuşan Kim?

Ekip Şahane Dış Ses Kimdir? Kamera Arkası Konuşan Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında başlayan yeni yarışma programı Ekip Şahane Selim Yuhay ve Nergis Kumbasar’ın sunumu ile devam ederken programda kamera arkası konuşan dış ses merak konusu oldu. Peki Ekip Şahane kamera arkası konuşan dış sese kimdir? Yazımızda..

Ekip Şahane Dış Ses Kimdir? Kamera Arkası Konuşan Kim?

Ekip Şahane programında konuşan dış ses daha önce Evim Şahane programında da konuşan Sungun Babacan’dır. Sungun Babacan, 1958 yılında Ankara ilinde dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. İlk olarak TRT ekranlarında seslendirme yaparak meslek hayatına başlayan Babacan, 1980 yılının ortalarında başlayan Cumartesi’den Cumartesi’ye adlı programın sunuculuğunu yaptı. Başta Tom Curuise olmak üzere bir çok sanatçının seslendirmesini yaptı.

Sungun Babacak Selim Yuhay ile birlikte Kanal D ekranlarında yayınlanan Evim Şahane ve Tv 8 ekranalarında yayınlanan Güle Güle Oturun adlı programlarda dış seslendirme yaptı. Sungun Babacan 1982 yılında Meral Evgin ile evlendi. Sonrasında boşanan Babacan 2008 yılında Damla Özduru ile evlendi. Sungun Babacan Başkent’de İletişim Bilimleri Akademisi’nde Dublaj konusunda eğitimler vermektedir. Sungun Babacan 1970 yılından günümüze kadar bir çok dizi özellikle sinema dublajı ve program dış sesi olarak çalışmıştır. Sungun Babacan çocukken babasının arabasını kaçırdığından bahseder.

[mavitext]Ekip Şahane Program Formatı İçin Tıklayınız![/mavitext]

Beyaz Gölge, Dallas, Babası’nın Oğlu, Polis Akademisi, Bizim Ev, Cesur ve Güzel, Zor Ölüm, Doğum Günü, Susam Sokağı (Kurbağa Kermit), Problem Çocuk, Özel Bir Kadın, Batman Dönüyor, Cehennem Silahı 3, Kusursuz Dünya, Ölüm Kadına Yakışır, 12 Maymun, Kobra Takibi, Herkül, Vatansever, Düş Kapanı, Eski Dostlar, Büyük Hazine, Kadın Avcıları, Neşeli Ayaklar (Ramon), Öldüren Sis, Gerçek Masallar, A Takımı, X- Men: Birinci Sınıf, Alice Harikalar Diyarı’nda, Kültür Yolcuları Havana’da Sungun Babacan’ın seslendirme yaptığı dizi ve sinemalardan bazılarıdır.

Sungun Babacan Videosu!

Etiketler: ekip şahane dış ses kim ekip şahane kamera arkası konuşan kişi ekip şahane nergis hanım ile konuşan dış ses ekip şahane selim bey ile konuşan dış ses


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL