Ekip Şahane Program Formatı? Sunucuları? Başvuru Formu?

Ekip Şahane Program Formatı? Sunucuları? Başvuru Formu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal D ekranlarında yeni bir programın daha startı verilmek üzere. Daha önce usta mimar Selim Yuhay’ın öncülüğünde gerçekleşen Evim Şahane şimdi Ekip Şahane olarak geri döndü. Selim Yuhay bu sefer yalnız olmayacak. Selim Yuhay’a Nergis Kumbasar’da eşlik edecek. Selim Yuhay Evim Şahane ile 4 yıl boyuncu bir çok yuvayı mutlu etmişti. Evleri tekrar güzelleştirecek olan programa başvurmak için Kanal D’nin internet adresinde bulunan başvuru formundan ulaşabilirsiniz.

[mavitext]Ekip Şahane Başvuru formu için tıklayınız![/mavitext]

Ekip Şahane Sunucuları Kim?

Selim Yuhay Kimdir?

1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Selim Yuhay Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunudur. Kendi mimarlık firmasını kuran Selim Yuhay kendine özgü mimarlık yaklaşımları ile kısa sürede tanındı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Evim Şahane ile ünlendi. Hobi olarak başladığı resim alışkanlığına resim sergisi açarak devam etti. Balerin Evlin Avidor ile evliliğini 2015 yılında bitiren ünlü mimarın bu evlilikten 3 çocuğu bulunmaktadır. Tv 8 yayınlanan Güle Güle Oturun adlı programın sunuculuğunu yapmıştı.

[mavitext]Ekip Şahane Dış Ses Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Nergis Kumbasar Kimdir?

1963 yılında Ankara ilinde dünyaya gelen oyuncunun babası profesör doktordur. Ted Ankara Koleji mezunu olan oyuncunun Milli Eğitim Bakanlığı’ndan aldığı mankenlik belgesi bulunmaktadır. Oyuculuğa ilk olarak Dokuzuncu Hariciye Koğuşu filminde Nüzhet karakterini canlandırdı. Mehmet Ali Erbil ile evlenmiştir. Sonradan boşanmıştır. Bu evlilikten Yasmin adında bir kızı olmuştur. Oyuncu son olarak Kiralık Aşk dizisinde Ömer’in yengesi rolünü canlandırmıştır.

https://www.gunceldiziprogram.com/hickirik/hickirik-dizisi-konusu-oyuncu-kadrosu.html

Ekip Şahane Program Videosu!

Etiketler: ekip şahane başvuru formu ekip şahane mimarı kim ekip şahane program formatı ekip şahane sunucuları


Yorumlar

  • Mehmet Ekin

    Lutfen rica ediyorum bu karda kista yasli babannem ve amcam eşi ve 3 çocuğu ile evsiz kaldi üstelik küçük oğlu hasta ev komple yandı ve bizim umudumuz söndü aydinlatmanizi rica ediyorum en kisa zamanda haber bekliyom kolay gelsin

  • seval

    Merhaba başurumuz ile alakalı olumlu olumsuz nasıl bilgi alırız

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL