Elçin Sangu Can Kırıkları Dizisinde Hangi Rolde?

Elçin Sangu Can Kırıkları Dizisinde Hangi Rolde?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Son olarak dijital platformda yayınlanan Yaşayamayanlar dizisinde izlediğimiz Elçin Sangu, Can Kırıkları dizisiyle yeni sezonda sevenleriyle buluşuyor. Uzun süredir cast çalışmalarını sürdüren Can Kırıkları sonunda başrol oyuncusunu buldu. Bomba bir transferle son dönemin en popüler ismi ile el sıkıştı. Elçin Sangu Can Kırıkları dizisinde hangi rolde?

Henüz oyuncunun nasıl bir karaktere hayat vereceği açıklanmadı. Fakat dizinin hüzünlü ve ağır dram konulu olduğu biliniyor. Bu yüzden Kiralık Aşk dizisindeki Defne karakterinden tamamen farklı bir rolde izleyeceğiz. Aslında Yaşayamayanlar isimli vampir dizisinde zaten bu imajını silmişti ve izleyenlere girdiği her rolün üstesinden geldiğini ispatlamıştı.

Elçin Sangu Yaşayamayanlar isimli mini dizinin final yapmasının ardından hemen Can Kırıkları dizisi için sete çıkacak. Başarılı ve genç oyuncunun yeni bir televizyon dizisiyle ekranlara dönüyor olması herkesi heyecanlandırdı.

Elçin Sangu Kim?

Elçin Sangu, 13 Ağustos 1985’te İzmir’de dünyaya geldi. daha önce bir çok dizide rol almasına rağmen kendini Kiralık Aşk dizisiyle geniş kitlelere tanıttı. Dizideki partneri Barış Arduç ile kimyaları ve enerjileri güzel bir uyum sağladığı için kısa sürede ekranların en popüler çifti oldu.

Elçin Sangu’nun rol aldığı diziler; Aşk Kaç Beden Giyer , Kurt Seyit ve Şura, Sevdam Alabora, Bir Aşk Hikayesi, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve son olarak Yaşayamayanlar.

Etiketler: elçin sangu can kırıkları dizisinde nasıl bir role hayat verecek elçin sangu yeni sezonda hangi dizide rol alacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL