Elif 611.-612. Bölüm Özeti? 27 Kasım Pazartesi- 28 Kasım Salı Neler Olacak?

Elif 611.-612. Bölüm Özeti? 27 Kasım Pazartesi- 28 Kasım Salı Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu hafta neler olacak? Elif dizide yaşanan olaylar? Elif dizisinin 611. ve 612. bölüm özetleri ile 27 Kasım Pazartesi ve 28 Kasım Salı günü olacak olaylar hakkındaki gelişmeleri yazımızda bulabilirsiniz.

Elif Dizisi 611. Bölüm Özeti? 27 Kasım Neler Olacak?

Kerem şirkette yapacağı sunum için hazırladığı dosyayı evde unutur. Reyhan ise Kerem’i bu zor durumdan kurtarmak için dosyayı şirkete götürür. Şirkette hiç beklemediği sürprizle karşılaşan reyhan ne yapacak? Elif ise Cafer’in evinden kaçar fakat nereye gideceğini bilemez. Cafer ile Sema her tarafta Elif’i aramaya çıkar. Krem ise şirkette yapılacak olan anlaşma için çok çalışmıştır. Dosyayı unutması onu çok üzer. Birce ise bu sunumda başarılı olursa şirkette kalacaktır.

Birce’den hoşlanmayan Rana ise Birce’nin başarılı olmasını engellemek için Birce’nin ayarladığı ayakkabı mankeninin şirkete gelmesini engeller. Rana’nın planı ummadığı kişi tarafından engellenir. Tarık ise Rana’dan beklediği ilgiyi göremez. Rana Tarık’a son derece resmi davranmaya başlar. Tarık bu gidişatı kabullenebilecek mi?

Elif Dizisi 612. Bölüm Özeti? 28 Kasım Neler Olacak?

Sunumdan önce mankenin gelmeyeceğini öğrenen Birce’nin imdadına hiç ummadığı bir yetişir. Bu kişi Reyhan’dır. Kerem sunumda ayakkabı mankeni olarak Reyhan’ı görünce çok etkilenir. Üstelik Reyhan iş anlaşması için gelenlerin de beğenisini kazanmayı başarır. Kerem’in gözü ile Reyhan konakta çalışan biri değilde kendine güvenen, başarılı bir olarak görülür.

Birce sunumdaki başarısı ile işe alınmayı hakeder. Kerem’in holdingde başarılı olması ise Tarık’ın hoşuna gitmez. Diğer taraftan Cafer Elif’i yakalar. Elif Cafer2in elinden kurtulmayı başarır. Elif nereye gideceğini bilemezken karşısında Jülide ve Emirhan çıkar. Elif’i üzgün gören Jülide Elifi alıp Tülay’ın dükkanına götürür.

Etiketler: elif 27 kasım özeti elif 28 kasım özeti elif 611. bölüm özeti elif 612. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL