Elif 613.- 614. Bölüm Özeti? 29 Kasım Çarşamba- 30 Kasım Perşembe Tüyoları!

Elif 613.- 614. Bölüm Özeti? 29 Kasım Çarşamba- 30 Kasım Perşembe Tüyoları!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Elif’te heyecan devam ederken dizinin 613. ve 614. bölüm özeti ve 29 Kasım Çarşamba ve 30 Kasım Perşembe olacak olaylar hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Elif 613. Bölüm Özeti? 29 Kasım Perşembe Tüyoları!

Reyhan Haktanır Holding’in tanıtımı için ayakkabı modelliği yaptığı sırada ayağını burkar ve yürüyemez hale gelir. Kerem ise onun bu halinden kendini sorumlu tutar. ona yardım etmek ister. Reyhan’ın ayağını burkmuş olması onları birbirine yaklaştırır. Fakat bu yakınlaşma Parla’yı çileden çıkartır. Kerem’e aşık olan Parla Kerem’in Reyhan’a olan hislerinden oldukça korkar. Parla kontrolden çıkar. Elif ise Jülide’nin evinde çaresizce beklemektedir. Elif kendisini tanıyan birine ulaşabilecek mi?

Elif 614. Bölüm Özeti? 30 Kasım Perşembe Tüyoları!

Elif dizisinin 614. bölümünde Elif Jülide’nin evinde daha fazla kalamayacağını düşünür ve evi terk eder. Yolda nereye gideceğini bilemezken bir anda annesine benzeyen bir sima ile karşılaşır. Annesi sandığı kadının peşinden koşan Elif kadının izini kaybeder. Öte taraftan Parla Kerem’e öfkelenir ve tüm öfkesini ondan çıkarır. Kerem ise Parla’nın onları yanlış anladığını Reyhan’a sadece yardım maksatlı yaklaştığını söylese de Parla İkna olmaz.

[mavitext]Elif 615. Bölüm Özeti! Tıklayınız[/mavitext]

Hümeyra ile işbirliği yapan Parla, onu nasıl elde edeceği konusunda uzun vadeli bir plan yapar. Şirkette ise Birce holdinge alındığı için çok mutludur. Rana ise Birce’yi kovdurmak için yeni planlar yapmaya kararlıdır.

Etiketler: elif 29 kasım çarşamba özeti elif 30 kasım perşembe özeti elif 613. bölüm özeti elif 614. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL