Elif 615. Bölüm Özeti? 1 Aralık CumaTüyoları!

Elif 615. Bölüm Özeti? 1 Aralık CumaTüyoları!

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Elif’te sular durulmazken 614. bölüm sonrası merak edilen konuların başında 615. bölüm özeti oldu. Elif dizisi 1 Aralık Cuma günü neler olacak? Yazımızda..

Elif 615. Bölüm Özeti? 1 Aralık CumaTüyoları!

Dizinin 614. bölümünde Elif Jülide’nin evinde kalamayacağını düşünüp evi terk eder. Yolda bir sağa bir sola nereye gittiğini bilemezken bir anda annesine benzeyen birini görür ve peşinden gider. Ancak kadını kaybeder. Öte yandan Parla tüm öfkesini Kerem’den çıkartır. Kerem ise Parla’dan özür diler ve amacının sadece yardım etmek istediğini söyler. Kerem’in bu sözleri Parla’yı iknaya yetmez.

Hümeyra ile işbirliğine giren Parla Kerem’i nasıl elde edeceğinin planını yapar. Birce holdinge alındığı için mutludur. Ancak Rana Birce’yi kovdurmakta kararlıdır. Dizinin 615. bölüm resmi özeti yayınlanmadı. Ancak bazı tüyoları paylaşabiliriz. Jülide Elif’in gittiğini gördükten sonra Elif’in peşine düşecek mi? Parla’nın Kerem’i elde etmek ve Reyhan’ı saf dışı çıkarmak için planı ne? Birce’nin holdinge girmesi ile morali bozulan Rana hangi plan hazırlığında? Tüm bu soruların cevabını resmi özet açıklandığında paylaşacağız. Sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

[mavitext]Elif 613 ve 614. bölüm özetleri? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: elif 1 aralık özeti elif 615. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL