Elif 621.- 622. Bölüm Özeti? 11 Aralık Pazartesi- 12 Aralık Salı Neler Olacak?

Elif 621.- 622. Bölüm Özeti? 11 Aralık Pazartesi- 12 Aralık Salı Neler Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te bu hafta işler iyice karışırken Elif’in başına gelenler bitmek bilmiyor. Elif dizisinin 621. ve 622. bölüm özetlerini, 11 Aralık Pazartesi ve 12 Aralık Salı günü olacak olayları yazımızda bulabilirsiniz.

Elif 621.- 622. Bölüm Özeti? 11 Aralık Pazartesi- 12 Aralık Salı Neler Olacak?

Elif dizisi 62. bölümünde; Vidan konağın kapısına gelerek Elif’i kaçırmayı başarır. Tarık’ı takip eden Hümeyra ise yaşadıklarına dayanamaz ve sinir krizi geçirir. Vildan gizlice konağın kapısına gelerek Elif’i Cafer’in yanından kaçırmayı başarır. Tarık ise adamların Elif’i bulacağını düşünürken büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Diğer taraftan Hümeyra ise Tarık’ın şirkette olmadığını görünce kendini aldattığını düşünür. Tarık’ı takip eden Hümeyra annesine tüm gün Parla ile olduğunu söyler ve yalanı kısa sürede ortaya çıkar. Her şeyin ortaya çıkması ile Hümeyra sinir krizi geçirir. Bebeğine bir şey olmasından korkan Hümeyra ne yapacak?

Elif Dizisinin 622. bölümünde ise; Hümeyra bebeğini kaybetmenin eşiğine gelirken, Parla ise Kerem ve Reyhan’ın arasını bozmak için harekete geçer. Hümeyra geçirdiği sinir krizinde bebeğini kaybedeceğini düşünerek çok korkar. Krem ise ablasının durumundan hoşlanmaz ve bir derdi olduğunu anlar ama belli etmez. Hümeyra bebeği için endişe duyarken Parla kendi planlarını düşünür. Kerem’i kendine yaklaştırmak isteyen Parla Reyhanı saf dışı bırakmak için Hümeyra’yı Reyhan’a karşı doldurur. Parla Kerem’i avcunun içine almaya çalışırken Reyhan ile ilgili beklemediği bir durum ile karşılaşır.

[pembetext]Kördüğüm Tapasya Veer’den Hamile mi? Tıklayınız! [/pembetext]

Etiketler: elif 11 aralık özeti elif 12 aralık salı özeti elif 621. bölüm özeti elif 622. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL