Elif Dizisi 806-807-808-809-810. Bölüm Neler Olacak? 26-27-28-29-30 Kasım Özetleri Ve Tüyoları

Elif Dizisi 806-807-808-809-810. Bölüm Neler Olacak? 26-27-28-29-30 Kasım Özetleri Ve Tüyoları

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi final iddialarına rağmen yayın hayatına devam ediyor. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Elif  dizisinde neler yaşanacağını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Elif dizisi 806-807-808-809-810. bölümlerde neler olacak? 26-30 kasım Özet ve tüyoları…

Elif dizisi Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına başladığı günden itibaren bir çok oyuncusuyla yollarını ayırdı ve yeni oyuncuları bünyesine kattı. Fakat ne olursa olsun izleyici kitlesinden hiç bir şey kaybetmedi. Elif dizisinde bu hafta neler yaşanacak?

Elif dizisi 806. bölüm yayınlanan fragmanında  Elif sonunda hastaneden taburcu oluyor. Rana ise adamlarına Melek’i bulmaları için emir veriyor. Sedat Melek ve Elif’i takip eder. Melek’in yaşadığı yeri bulunca hemen Rana’ya haber verir. Rana’nın Melek ve Elif’i zor duruma sokacak hain bir planı vardır.  Emirhan Leman’ın söyledikleriyle dolduruşa gelir  ve annesiyle tartışma yaşar. Macide ise kendisine Alzhemier teşhisi konulduğunu öğrenir ve yavaş yavaş her şeyi unutmaya başlar.

Melek ve Elif, Rana’nın hain planından habersiz bir şekilde hayatlarına devam ederken büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.

Diğer taraftan  Emirhan Şafak öğretmeni uzaklara gideceği için annesini suçlar. Jülide masum olduğunu açıklamaya çalışsa da  Emirhan onu dinlememek de ısrar eder. Şafak önemli bir konu hakkında konuşmak için Jülide’yle buluşma ayarlayacaktır. Jülide ve Şafak’ın buluşmasında duygusal anlar yaşanacak.

Elif dizisi hafta içi her gün aynı saatinde kanal 7 ekranlarında yayın hayatına devam ediyor.  Sizler Elif dizisinde son yaşananlar hakkında neler düşünüyorsunuz? Elif’in sürekli kaçırılması ve daima kötülerin kazanması hakkındaki fikirlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Eli dizisi 806. bölüm 26 kasım neler olacak? 

Etiketler: elif dizisi 26 kasım neler olacak elif dizisi 806. bölüm neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL