Elif’in Başarılı Oyuncusu Nevzat Can’dan Jön Açıklaması!

Kanal 7’de ekranlara gelen elif dizisinde rol alan başarılı oyuncu Nevzat Can’dan önemli açıklamalar geldi. Can, jön kavramı ile ilgili bazı detayları dile getirdi.

Elif isimli günlük dizi filmin Kerem karakterine hayat vererek oyunculukta önemli bir çıkış yakalayan Nevzat Can, belirlediği hedefine yürümeye devam ediyor. Oyunculukta Jön kavramına inanmadığını ifade eden yakışıklı oyuncu Nevzat Can;

“ Yeşilçam döneminin kapanmasıyla Jön kavramı da tarih olmuştur. Her dizi veya sinemada herkesin ayrı seveni var, izleyici kimi seviyorsa jön’ü odur. Sadece yakışıklıya Jön deniyorsa ben Ankara’da dikmende büyüdüm bizim mahalle Jön dolu, Jön dönemi Yeşilçam’ın efsane isimleriyle kapandı” dedi.

Genç kız hayranlarının ilgisinden memnun olduğunu fakat utangaç yapısı yüzünden iletişimde bazen eksik kaldığını da sözlerine ekledi. Elif isimli günlük dizi filmde fiziği yanında oyunculuğuyla da dikkatleri üzerine çeken Nevzat Can, yaz aylarında bir sinema filmi çekimleri için görüşmelere başladığını da ifade etti.