Elimi Bırakma 16 Aralık 21. Bölüm Fragmanı, Özeti Ve Neler Olacak?

Elimi Bırakma 16 Aralık 21. Bölüm Fragmanı, Özeti Ve Neler Olacak?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

Trt ekranlarının en çok izlenen dizisi Elime Bırakma yayın hayatına kaldığı yerden devam ediyor. Trt’nin bu yıl ekrana getirdiği diziler sırayla düşük reytinglerden ötürü final yaparken Elimi Bırakma pazar akşamlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Dizi biter bitmez haftaya ne olacak soruları yanıt arıyor. Elimi Bırakma 16 aralık 21. bölümde neler olacak? Fragmanı yayınlandı mı?

Dizinin yayınlanan 19. bölümünde Cenk Azra’ya evlenme teklifi etti. Bu ilişkiye bu kadar çok karşı çıkan Azra ve Cenk evlenecek mi? Kardeşinin velayetini alamayan Azra büyük bir üzüntü yaşarken Cenk her zaman yanındadır.  Elimi Bırakma dizisi 21. bölüm 16 aralık neler yaşanacak?

Cansu ise Cenk’i kaybetmenin yaşadığı hayal kırıklığı içinde ne yapacağını bilmez bir durumdadır. Cenk’i kaybeden Cansu bundan sonra ne yapacak? Sumru ise yaptıklarından çok pişmandır ve Cansu’ya ne kadar ulaşmaya çalışsa da bu artık çok zordur. Yeni bölümde ise işler bir anda ters gitmektedir.

Azra Cenk’e “ben senin yanında mutsuzum, iyi değilim” demektedir. Azra’nın bu çıkışı Cenk’i çıldırmıştır. Diğer taraftan Cemre, Kadir’den bir talepte bulunur. Kadir’e artık Melis’i bırakmasını söylemektedir. Kadir ise artık daha fazla dayanamaz ve “ben Melis’e aşığım” der.

Elimi Bırakma 21. Bölüm Fragmanı

Etiketler: elimi bırakma 16 aralık neler olacak elimi bırakma 21. bölüm fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL