Elimi Bırakma 19. Bölüm Özeti Ve Fragmanı 2 Aralık  Neler Olacak?

Elimi Bırakma 19. Bölüm Özeti Ve Fragmanı 2 Aralık Neler Olacak?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

. Elimi Bırakma dizisinde heyecan giderek artıyor. Dizinin 18. bölümü biter bitmez izleyici haftaya ne olacak sorusuna yanıt aradı. Azra Cenk’e geri dönecek mi? Azra ve Cenk’in birlikte olduğunu Feride hanım öğrenecek mi? Elimi Bırakma 2 Aralık 19. bölümde neler olacak?

Azra’nın son bölümde  yanlış anlaşılması sonucunda düştüğü zor durum herkesin kendisine cephe almasına neden olacaktır.

Elimi Bırakma dizisi yayınlanan yeni bölümde izleyicilerine gerilim dolu dakikalar  yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde  Cansu’nun oyunları Çelen ailesinde karşılığını bularak, Azra’yı tahammülsüz bir noktaya taşımıştır.

Azra’nın yanlış anlaşılma sonucu Cenk’e karşı yaşadığı hayal kırıklığı büyük bir iki taraf içinde büyük bir kırgınlığın başlangıcı olur.  . Cenk ise tüm bu yanlış anlaşılmaları telafi etmek için Azra’nın gönlünü almaya çalışacak fakat bu hiç kolay olmayacaktır.

Azra yaşananlara daha fazla tahammül edemez  ve evi ter eder. Feride ise Azra’nın habersiz gidişine çok üzülmüş olup ona kızgın olmasına rağmen ailesine karşı onu korumaya devam eder. Azra’nın gidişi Çelen ailesinde kimilerini üzerken kimilerini ise içten içe çok sevindirir.

Azra eve tekrar dönecek mi? Azra ve Cenk arasındaki kırgınlık ne zaman bitecek? Elimi Bırakma dizisinde Mesut düştüğü tuzaktan nasıl kurtulacak? Gerçek suçlu ortaya çıkacak mı? Elimi Bırakma Çetin’i kim öldürdü? Konuyla ilgili en güncel bilgileri aldığımız tüyolarla birlikte sizlerle paylaşacağız. Elimi Bırakma 19. bölümü yayınlanır yayınlanmaz güncellenecektir.

Elimi Bırakma 2 Aralık 19. Bölüm Fragmanı

Etiketler: elimi bırakma 19. bölüm fragmanı elimi bırakma 2 aralık neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL