Elimi Bırakma 23 Aralık 22.Bölüm Fragmanı, Özeti ve Neler Olacak ?

Elimi Bırakma 23 Aralık 22.Bölüm Fragmanı, Özeti ve Neler Olacak ?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

Trt 1 ekranlarının en çok izlenen ve büyük beğeni ile takip edilen dizisi ”Elimi Bırakma ” dizisi 23 aralık 22. bölüm de neler olacak ? 22. bölüm özeti ve fragmanı sizlerle!! Elimi Bırakma dizisi ile ilgili tüm merak ettiğiniz her şeyi sietemiz de kolaylık ile bulabilirsiniz. 

Başrollerinde Alina Boz ve Alp Navruz’un yer aldığı dizide yapımcılığını ÜS Yapımın üstlendiği, Sadullah Celen’in yönetmen koltuğunda yer aldığı dizinin hikayesi ise Nilfer Aydın ve Volkan Yazıcı’ya ait. Başrollerin yanı sıra Seray Gözler, Cemre Gümeli,Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Dolunay Soysert, Ebru Aykaç ve Batuhan Ekşi yer alıyor. Cenk ve Azra’nın bir gecede bütün elde ettiği varlıkların yok olması ve yolların kesişmesi ile başlayan hikaye ”Elimi Bırakma” başladığı günden itibaren büyük bir ilgi ile takip ediliyor.

Mert’in davada verdiği karar, tüm dengelerin bozulmasına neden olur. Sumru elindeki kozların hepsini  Azra’ya karşı kullanmaya başlar. Sumru’nun oyunlarının sonucunda Azra hiç olmadığı kadar zor bir kararın eşiğine gelir. Azra ve Cenk her şey tam yoluna girdi derken en başa dönerler. Her şey alt üst olur.

 

Cenk ve  Azra şirkette Azmi’nin oyunları ile karşı karşıya gelir.  Çelen Grup bugüne kadar ki en zor zamanlarını yaşamakta şirket neredeyse iflasın eşiğine gelmektedir. Feride Hanım bu süreçte ailesini güçlü ve ayakta tutmak için var gücüyle savaşır. Sumru Azra’yı Azmi ise Cenk’i avuçlarının içine almıştır. Cenk Çelen hem aşkıyla hem de işiyle büyük bir sınavın eşiğindedir. 21. bölümde bunlar yaşanırken 22. bölümde ise Azra kardeşinin velayetini alabilmek için Sumru ile bir anlaşma yapmıştır. Cenk’ten vazgeçerse kardeşi Mert’i ona bu şart ile vereceğini söylemiştir. Cenk’in u durumdan haberi yoktur.

 

Etiketler: Elimi Bırakma 23 Aralık 22.Bölüm Fragmanı Özeti ve Neler Olacak ?


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL