Elimi Bırakma 3 Kasım Pazar Var Mı Yok Mu, Yeni Bölüm Ne Zaman?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

TRT 1’in iddialı dizilerinden Elimi Bırakma ikinci sezonu ile seyircisiyle buluşmaya devam ediyor. Elimi Bırakma 3 Kasım 2019 pazar günü ekranlara gelip gelmeyeceği ise merak konusu oldu. Dizi ile ilgili flaş bir karar alındı.

Elimi Bırakma dizisi 5 Kasım 2019 pazar neden yok, yeni bölüm ne zaman yayınlanacak, final mi yaptı gibi sorular dizinin fanları tarafından sorulmaya devam ediyor. Dizi severler 5 Kasım pazar günü TRT1 açtıklarında dizinin başlamadığını fark ettiler. 3 Kasım pazar günü Şampiyon dizisi Elimi Bırakmanın yerine ekranlarda yerini aldı. Peki Elimi Bırakma final mi yapacak, neden yayınlanmadı?

Hemen bu konuya da açıklık getirelim. TRT 1 Elimi Bırakma ve Şampiyon dizisi için düğmeye bastı ve gün değişikliği kararı bundan da öyle Şampiyon dizisi pazar günleri ekranda olurken Elimi Bırakma dizisi ise salı günleri seyircisiyle buluşmaya devam edecek. Kısaca Elimi Bırakma yeni bölümü 5 Kasım salı günü TRT 1 ekranlarında olacak.

Peki Elimi Bırakmanın son bölümünde neler yaşanmıştı isterseniz kısaca hatırlayalım. Son bölümde Azra ve Cenk barışmaya karar vermişlerdir. Azra evliliklerine bir şans daha vererek yeniden denemeyi seçmiştir. Sonra ise bu durum karşısında harekete geçmiş ancak Azra’nın hamlelerine karşı hazırlıklı olduğundan haberi yoktur.

Diğer taraftan Azra ve Cenk kendi sorunları ile uğraşırken aynı zamanda ailelerini de bir arada tutmaya çalışmaktadırlar. Barış ise kızına arda’dan uzak tutmaya Barış kızı damla’yı yurtdışına göndererek belki de en büyük hatayı yapacak ve her iki ailenin de hayatını değiştirecektir.

Elimi Bırakma Yeni Bölüm(52) Fragmanı

Etiketler: elimi bırakma 3 kasım neden yok elimi bırakma 3 kasım var mı yok mu elimi bırakma final mi yapacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL