Elimi Bırakma 6 Ocak Neden Yok, Ne Zaman Yayınlanacak?

Elimi Bırakma 6 Ocak Neden Yok, Ne Zaman Yayınlanacak?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

TRT 1 sevilen dizisi elimi bırakmadan kötü haberde geldi. TRT 1 pazar akşamlarının vazfecvazgeç haline gelen dizisi Elimi Bırakma 6 Ocak Pazar akşamı 24. bölümün yayınlanması bekleniyorken; 30 Ocak Pazar akşamı 23. bölüm yayınlanmıştı. Izleyiciler ise Elimi Bırakma 6 Ocak neden yok neden yayınlanmadı, elimi bırakma 6 Ocak yeni bölüm var mı yok mu?

Başrollerini Alp Navruz, Aleyna Boz, Dolunay Soysert, Seray Gözler, Ebru Aykaç, Cemre Gümeli , Emre Bey, Burak Tamdoğan ve Ertuğrul Postoğşu’nun paylaştığı yapım Elimi Bırakmadan gelen haber izleyiciyi üzdü. TRT 1 ‘deki diğer tüm dizilerin yeni yılın ilk haftasında yayınlanmaya devam etmesine rağmen Elimi Bırakma bu hafta ekrana gelmeyecek.

Elimi Bırakma dizisi setinde yönetmen, set ekibine ve oyunculara bir hafta yılbaşı kutlaması için tatil verdi. Bu sebepten dolayı Elimi Bırakma dizisi 25. bölüm çekimleri tamamlananmadı. Elimi Bırakma 6 Ocak Pazar yayın akışına ara verdi.

Elimi Bırakma dizisi bir haftalık tatilin ardından perşembe gününden itibaren çekimlere devam edecektir. TRT 1 sevilen dizisi Elimi Bırakma 13 Ocak Pazar akşamı 24. bölüm ile sevenlerinin karşısında olacak.

Elimi bırakma dizisinde Cenk ve Azra’nın arasındaki uzak ve samimiyetsiz davranışların sebebi ortaya çıkmak üzereyken, diziye bir hafta ara verildi. Kadir Azra’ya neden iyilik yapacak, Mert’in yurttan kurtarılması için itirafı alacak mı, Kadir Azra’ya aşık olacak mı? İlerleyen bölümlerde büyük ihtimalle Cenk Azra Kadir arasında ki aşk üçgenine tanık olacağız, Peki bu aşk üçgenindeki savaş sonucu ne olacak bunu hep beraber göreceğiz. Elimi bırakma 13 Ocak Pazar akşamı yeni bölümüyle sizlerle.

Elimi Bırakma Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Etiketler: elimi bırakma 6 ocak var mı yok mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL