Elimi Bırakma 9 Aralık 20. Bölüm Fragmanı ve Özeti, Neler Olacak?

Elimi Bırakma 9 Aralık 20. Bölüm Fragmanı ve Özeti, Neler Olacak?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

Azra ve Cenk arasındaki imkansız aşkı konu alan TRT 1’in sevilen dizisi elimi bırakma da 19. bölüm geride kaldı. Elimi Bırakma yeni bölüm 20. bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. Elimi bırakma 9 Aralık Pazar günü neler olacak heyecanla beklenirken dizinin yeni bölümüne ait detaylar sizler için haberimizde.

Elimi Bırakma’nın geçtiğimiz haftaki 19 bölümünde Azra’nın evden habersizce gidişi feride’ye çok üzmüştü. Azra ise giderken bir mektup bırakmış ve bu mektubun Feride hanım tarafından okunduğunu düşünerek onunla bir konuşma yaptı. Feride hanım ise azra’ya çok kızmış olmasına rağmen onu anlayışla karşılar ve affeder. Cengiz sen aradın gidişine bir türlü alışamamış tır ve onu geri getirmek için her şeyi yapmayı göze almıştır.

Kadir ise feride’nin teklifi üzerine Mert’in vesayet davasını üzerine almıştır. Kadir Bu konuyla ilgili renkli hazırla ile görüşmek için avukat sıfatı ile onların karşısına çıkar. Cansu ise kadir’in Melis olan arkadaşlığını öğrenmiştir ve melis’i korumak adına buna engel olmaya çalışır. Azra ise mahkemeye kazanacağından emindir.

Azra Mert’i alacağı umuduyla tehditlerine boyun eğmeden Cenk ile olan mutlu ilişkisine devam eder Diğer taraftan Mert ile arasındaki buzlar da çözülmeye başlamıştır.

[kirmizitext]Elimi Bırakma Mert Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı? <<<tıkla[/kirmizitext]

Elimi Bırakma 9 Aralık 20. Bölüm Fragmanı

Etiketler: elimi bırakma 20. bölüm fragmanı elimi bırakma 9 Aralık Pazar fragmanı ve özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL