Elimi Bırakma Çetin Öldü mü? Ölecek mi? Katili Kim?

Elimi Bırakma Çetin Öldü mü? Ölecek mi? Katili Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Elimi bırakma dizisi, diziye yeni giren karakterler ve diziden ayrılan karakterler ile ilgi odağı olmaya başladı. Bu sezon diziden ayrılan karakterler arasına bir yenisi daha eklendi. Elimi bırakma Çetin öldü mü? diziden ayrıldı mı?Elimi bırakma Çetin neden öldü? elimi bırakma Çetin i kim öldürdü? Çetin’i kim ne icin oldurdu? Heyecan dolu 17. bölümde izleyicilerin merak konusu oldu.

Elimi bırakma 17. bölüm 2.fragman yayınlanınca izleyiciler heyecandan 18 Kasım Pazar akşamıni sabırsızlıkla bekledi. Fragmanı kısaca özetleyecek olursak Cenk ve Azra arabada giderken Cenk azra’ya babasının davası hakkında sorular sormaya başladı. Azra ise bu işte kimin parmağı varsa tek tek hesabını verecek diyerek ne kadar iddialı olduğunu gösterdi. Mesut ise fragmanda görüldüğü üzre Çetin ile beraber fakat Çetin ise yerde yatıyor ya baygın ya da ölü olarak. Mesut ise oldukça telaşlı ne yapacağını bilemez bir durumda. Ne yapacağım şimdi diye düşünürken Çetin’in yakınında bir yere bir paket düşürür.

Elimi bırakma Çetin’i kim öldürdü sorusuna ise en iyi cevap olarak Mesut’u vermek isterken fragman da gördüğümüz üzere Çetin öldüren kişinin Mesut olmadığını görüyoruz. Fakat Mesut oraya bir paket düşürdüğü için Çetin’in ölümünden bir numaralı sorumlu olarak tutuklanacaktir. Elimi bırakma Çetin i kim öldürdü diye Mesut  düşünecek ve en sonunda bunu yapabilecek kişinin Sumru olabileceğini söyleyecektir.

Tabii bu arada Sumru tehditleri ile Azra’yı durdurmaya çalışsa da Azra buna boyun eğmeyecektir. Cansu ise Kadir ile başladığı oyunun icine çelen ailesini dahil edecektir. Cansu’nun yaptıkları yüzünden Azra ve Cenk’in arası açılacak gergin dakikalar yaşayacaklardır. Kadir melis’i kendine bağlamak için elinden geleni yapacak ve başarılı olacaktır.

Feride hanım ise ahretliğini kaybetmenin acısını yaşarken Diğer taraftan da şirketin işleri ile mücadele etmeye devam eder ve azmi’nin yetkilerini durdurarak şirketteki tüm dengeleri değiştirir.

[kirmizitext]Elimi Bırakma Yağmur Kim? Yaşı Oynadığı Diziler[/kirmizitext]

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra yine yağmurlu Bir günde Feride çelen le birçok şeyte tekrar sahip olmuş ve bununla daha ne kadar yoluna devam edecektir. Çetin i kim öldürmüştür Çetin gerçekten öldü mü tüm soruların cevabını haberimiz güncellendiğinde alacaksınız.

Çetinin katili ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Sumru kendi mi yoksa başl-ka biri aracılığıyla mı öldürdü? Sumru eski eşi de duruma dahil oldu mu? Düşüncelerinizi yorum kısmından paulaşabilirisiniz.

Etiketler: elimi bırakma çetin diziden neden ayrıldı elimi bırakma çetin öldü mü elimi bırakma Çetin ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL