Elimi Bırakma Çetin’i Kim Öldürdü? Sumru’nun Yeni Planı mı?

Elimi Bırakma Çetin’i Kim Öldürdü? Sumru’nun Yeni Planı mı?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

Elimi Bırakma dizisinde yeni planlar bizleri de evlerimizde heyecanlandırıyor.. Çetin’in ölmesi ve bu cinayetin Mesut’un üzerine kalması büyük bir olayın başlangıcı olacaktır. Peki Çetin’i kim öldürmüştür?

Çetin, Kemal’in ölümü hakkında bazı detayları bilmektedir. Bu anlamda Mesut ve Sumru’nun da bu anlamda başı belaya girecektir. Çetin aynı zamanda Azra ve Cenk ile de görüşmüş ve bazı detayları bildiğini ve bunları mahkemede anlatacağın söylemiştir.

Sumru ve Mesut arasındaki sorunlarda ayyuka çıkmıştır. Sumru Mesut’tan Kemal’e olan borcunu istemiştir. Mesut parayı Sumru’ya getirmiştir. Ancak Sumru, Mesut’un kendisini satacağı konusunda hala emin değildir. Mesut ise Sumru’ya güven ermiş ve artık beraberiz demiştir. Ancak Mesut’u kötü bir sürpriz beklemektedir.

Çetin, Mesut’a mesaj atmış ve “abi ben sana haksızlık etmişim, gerçek katili buldum” demiş ve yanına gelmesini istemiştir. Mesut ise Çetin’in yanına gittiğinde onu ofisinde yerde harektesiz yatarken bulmuştur. Çetin ölmüştür. Peki Çetin’i öldüren ve suçu Mesut’un üstüne bırakan kimdir?

Bu anlamda tüm oklar Sumru’yu göstermektedir. Sumru, Mesut’a güvenmediğinden ondan tümten kurtulmak istemiştir. Tabi diğer taraftan başka isimlerinde bu işin arkasında olacağı olası ihtimaller arasındadır.

Etiketler: elimi bırakma çetin kim elimi bırakma çetin'i kim öldürdü


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL