Elimi Bırakma Dizisi Neden Final Yaptı?

Elimi Bırakma Dizisi Neden Final Yaptı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Elimi Bırakma

TRt1’nin büyük umutlarla yayın hayatına dahil ettiği yaz dizisi Elimi Bırakma kısa sürede büyük beğeni toplamış ve reytinglerini arttırmıştı. Ancak dizi 24 aralık Salı günü 59.bölümüyle final yapma kararı aldı. Elimi Bırakma Dizisi Neden Final Yaptı?

Elimi Bırakma neden final yaptı, erken final nedeni ne? Başrollerinde Alp Navruz ile Alina Boz’un yer aldığı Elimi Bırakma dizisi kötü giden reytingler sonrasında final yapma kararı aldı. Trt’in mali gücü ile devam eden çekimler sonunda yapım şirketini ve kanalı sonlandı. Dizi 24 aralık’ta yayınlanan 59.bölümüyle final yaptı.

Elimi Bırakma neden bitti sorusunun cevabını ise düşen reytingler ve reklam gelirleri olarak söyleyebiliriz. Peki son final bölümde neler yaşandı? Azra’nın hayati tehlikesi devam ederken Çelen ailesi kenetlenmiş bir şekilde beklemektedir. Nihayetinde hayat onlara mucizesini sunar ve Azra kurtulur. Lakin kritik süreç devam etmektedir. Cenk ve ailesi umutlarını kaybetmezler.

Azra ve Cenk birbirlerine güç vererek mücadeleye devam ederler. Sevgi ve ailenin gücü galip gelecek tam da her şeyin bittiği yerden hayat yeniden filizlenecekti. Sumru ise suçsuzluğunu kanıtlayıp hapisten çıkmak için elinden geleni yapar. Fakat ilahi adaletin onun için de bir takım sürprizleri vardır.

Etiketler: elimi bırakma neden bitti elimi bırakma neden final


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL