Elimi Bırakma Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Adresi

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Elimi Bırakma dizisi TRT ekranlarında kısa süre içinde yayın hayatına başlıyor. Alp Navruz ve Alina Boz’un başrollerini paylaştığı Elimi Bırakma dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti adresi hakkında bilgiler…

Fazilet Hanım ve Kızları dizisinin final yapmasının ardından hiç ara vermeden ekranlara tekrar dönene Alp Navruz hayranlarını sevindirdi. Şimdiden Alina Boz’la nasıl bir partner olacakları konuşuluyor. Çifti uyumlu bulanlar olduğu kadar yakıştırmayanlar da çok. Fakat bunu dizi başladığında daha net bir şekilde anlayacağız. Dizi ilk olarak Miras ismiyle tanıtıldı. Fakat son dakika değişikliğine gidilerek dizinin ismi Elimi Bırakma olarak değişti. Dizinin başrolü için önce Serkan Çayoğlu ile görüşüldü fakat görüşmeler olumsuz sonuçlanınca Alp Navruz’a teklif götürüldü.

Elimi Bırakma dizisinin konusundan bahsedelim; Alina Boz dizide ünlü bir kebapçının yurt dışında aşçılık eğitimi alan kızına hayat verirken, Alp Navruz, Cenk ismiyle izleyici karşısına çıkacak ve Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde olduğu gibi zengin ve tanınmış bir ailenin oğlunu canlandıracak. İkilinin yolunu yurt dışı dönüşünde bavullarının karışmasıyla kesişecek.

Daha sonra Cenk ve Azra, Cenk’in otoriter babaannesi sayesinde sürpriz bir şekilde bir araya gelecek. Dizi güçlü bir aile olabilmenin bir arada tutunabilmenin önemini anlatacak.

Üs Yapım imzası taşıyan Elimi Bırakma dizisinin yönetmen koltuğunda Sadullah Çelen yer alıyor.  TRT’in yeni dizisi Elimi Bırakma’nın senaristleri belli oldu. Diziyi Volkan Yazıcı ve Nilüfer Aydın kaleme alıyor.

Elimi Bırakma dizisi nerede çekiliyor, dizi seti nerede ve set adresi ne gibi bir çok soru şimdiden izleyenler tarafından araştırılıyor. Elimi Bırakma dizisi nerede çekiliyor sorusunun yanıtını sizlerle en kısa zamanda paylaşacağız.

Sizler Elimi Bırakma dizisinin nerede çekildiği hakkında görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: elimi bırakma dizisi nerede çekiliyor elimi bırakma nerede çekiliyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL