Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Yayın Tarihi

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Kadrosu, Konusu ve Yayın Tarihi

Yazar: Emre Yeni Diziler

Trt ekranlarında dönemin gözde oyuncularını bir arada bulunduran Elimi Bırakma dizisi çok yakında ekrana gelecek. Dizinin çekimleri 9 haziran cumartesi tüm hızıyla başladı. Alp Navruz ve Alina Boz’un başrollerini paylaştığı yeni dizi Elimi Bırakma Trt ekranlarında star alacak. Elimi Bırakma oyuncu kadrosunda kimler var?  

İlk ismi Miras olarak açıklanan fakat son dakika değişikliği ile Beni Bırakma ismini alan dizide genç oyuncuların yanı sıra tecrübeli isimlerde bulunuyor. Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan karakterine hayat veren popüler oyuncu Alp Navruz ve son olarak Sevda’nın Bahçesi dizisinde izlediğimiz Alina Boz rol alıyor. Özellikle genç hayran kitlesine sahip olan iki ismin dizide yer alıyor olması büyük avantaj.

Trt’nin yeni gözdesi olmaya hazırlanan Elimi Bırakma’nın konusu şöyle; Alp Navruz, Cenk rolüyle karşımıza çıkıyor. Büyük bir yemek fabrikasının sahibi olan varlıklı bir ailenin Amerika’da okuyan oğludur. Alina Boz’un can verdiği Azra karakteri ise ünlü ve büyük bir kebapçının yurt dışında aşçılık eğitimi alan kızıdır. Cenk ve Azra’nın yolu havaalanında bavullarının karışmasıyla kesişecek. Ve Cenk’in babaannesinin bu iki çifti birbirine yakıştırmasıyla başlayacak asıl hikaye. Cenk ve Azra’ya hazırladığı sürpriz hayatlarını bir ömür birleştirecek. Dizide güçlü bir aile olmak için verilen mücadele konu alınıyor.

Zaman zaman eğlendiren zaman zaman duygulandıran dizide kalabalık bir kadro yer alıyor. İşte Elimi Bırakma dizisi oyuncular…

Elimi Bırakma Dizisi Oyuncu Kadrosu

Elimi Bırakma Cenk Çelen (Alp Navruz) 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.  Altan Erkekli, Cihan Ünal gibi usta isimlerden oyunculuk dersleri almıştır. Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Ceberrut, Arkadaşlar İyidir ve son olarak Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde rol almıştır. Oyunculuğunun yanında yakışıklılığı ve karizmatik tavırlarıyla daha çok dikkat çekmiştir. Elimi Bırakma dizisinde ülkenin en tanınmış yemek fabrikalarından birinin sahibinin oğlu rolüne hayat veriyor.

Elimi Bırakma Azra Kim? (Alina Boz)  14 Haziran 1998 yılında doğmuştur.  Annesi Rus asıllı babası ise Türk olan Alina Boz Moskova’da dünyaya gelmiştir Fakat nüfusa kayıtlı olduğu il İstanbul’dur. 20 yaşında olan oyuncu İkizler burcudur.  Paramparça dizisiyle çok fazla dikkat çeken genç yıldızlardan biri olan Alina Boz son olarak Sevda’nın Bahçesi dizisinde rol almıştır.

Elimi Bırakma Feride Kim? Seray Gözler 27 eylül 1961 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümünde mezun eğitimli ve tecrübeli bir oyuncudur. Hayat şarkısı, Zoraki Koca, Sultan, Aynalar, Böyle mi Olacaktı, Yabancı Damat, Süper Baba, Bir tren yolculuğu, Ayaşlı ve Kiracıları ve Çalıkuşu  gibi dizi ve filmlerde rol almıştır. Cenk’in söz geçen ve otoriter babaannesi rolüne hayat veriyor.

Elimi Bırakma Serap Kimdir? Ebru Aykaç  Dizide Cenk’in annesi Serap karakterine hayat veren Ebru Aykaç; 1975 yılında Manisa’da dünyaya gelmiştir. Güneşi Beklerken ve Kırlangıç Fırtınası dizilerinde rol almıştır.

Cansu (Cemre Gümeli) 1991 doğumlu genç oyuncu Bursalı’dır. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sanat ve Kültür Yönetimi bölümünden mezundur. Tatlı İntikam dizisiyle başlayan oyunculuk kariyeri son olarak Servet dizisinde Hande karakterine hayat vermesiyle devam etmiştir. Elimi Bırakma dizisinde Sarp’ın liseden kız arkadaşı.

Batuhan Ekşi( Tarık Yelkenci) Azmi Yelkenci’nin biricik kıymetli oğlu rolüne hayat veren genç oyuncu Batuhan Ekşi, 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Akademi 35,5’ta oyunculuk eğitimi almıştır. Bir dönem Vahide Perçim ile yaşadığı tartışmayla gündeme gelmiştir. Medcezir, Yaz’ın Öyküsü ve Kırlangıç Fırtınası dizilerinde rol almıştır. Ve son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde izledik.

Elimi Bırakma Tanıtım Fragmanları

Etiketler: elimi bırakma dizisi konusu elimi bırakma dizisi oyuncu kadrosu elimi bırakma dizisi oyuncuları elimi bırakma dizisinde kimler var


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL