Elimi Bırakma Dizisi Reytingleri Nasıl? İzlendi mi Tuttu mu?

Elimi Bırakma Dizisi Reytingleri Nasıl? İzlendi mi Tuttu mu?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Elimi Bırakma dizisi ilk bölüm itibariyle ekranlara geldi.  Başrollerinde Alp Navruz ve Alina Boz’un yer aldığı Elimi Bırakma dizisi sağlam oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesi ile dikkat çeken yapımlar arasında.

Oyuncu kadrosunda Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Seray gözler Yeniay, Burak Tandoğan, Gökçe Yanardağ, Ebru Aykaç ve Batuhan Ekşi gibi isimler yer alıyor. Senaryosunu Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı’nın kaleme aldığı elimi bırakma ilk bölümü itibariyle 22 Temmuz pazar günü ekranlara geliyor.

Sosyal medya trendlerinde baktığımız zaman oldukça ilgi çeken dizi şimdiden bir Hayri hayran kitlesine sahip gözükmekte. Özellikle Alina Boz ve alp navruzun başrollerinde oynaması ve bu iki ismin oldukça fazla olan fan kitlesi dizinin reytinglerini etkileyecek gibi.

kısaca dizinin konusundan bahsedelim.  Azra ve Cenk hayatta Aynı kaderi yaşamış iki gençtir.  ikisinin de bir gecede tüm değerleri kaybolur gider. ve bu iki gencin yolları Hikayemiz de bir noktada kesişir.  dizimizin hikayesi de işte o anda başlar. Aile Bağları üzerine yazılmış bir senaryo ve “ne olursa olsun geri döneceğim bir ailenin olması” mesajı ile ekranlara gelen Elimi Bırakma dizisi 22 Temmuz reytinglerinde nasıl bir sonuçla karşımıza çıkacak. Resmi sonuçlar açıklandığında yazımız güncellenecektir takipte kalın.

Etiketler: elimi bırakma izlendi mi elimi bırakma reytingleri elimi bırakma tuttu mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL