Elimi Bırakma Dizisi Tarık Kim? Sevgilisi Var Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Ekranlara yeni bir soluk getirmeye hazırlanan ve bu konuda iddiasını daha yayın hayatına başlamadan ortaya koyan Elimi Bırakma tüm karakteriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Elimi Bırakma dizisinin cast çalışmarı titiz bir araştırmanın ardından tamamlandı. Karakterlerin her biri daha önce rol aldıkları dizilerde ünlenen ve sevilen isimler arasından seçildi. Bu isimlerden biri de Elimi Bırakma Tarık karakteri. Elimi Bırakma Tarık kim? Sevgilisi var mı? Rol aldığı diziler neler?

Ekrana gelmek için geri sayımda olan Elimi Bırakma TRT’nin yaz sezonunda ekrana getirdiği projeler arasında yer alıyor. Dizinin yayın günü olarak pazar seçildi. Yaz sezonunda pazar akşamları şuan için yeni bir dizi yada program yok. Bu yüzden dizinin pazar günü yayınlanması doğru bir seçim oldu. Dizinin konusu sıradan fakat işleyişi ve oyuncuları diziyi izlenebilir kılıyor. Elimi Bırakma dizisi Tarık karakterine hayat veren oyuncu Batuhan Ekşi’dir.

3 Ekim 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Batuhan Ekşi 28 yaşındadır.  Henüz çocuk yaşta oyuncu olmayı düşünün Batuhan Ekşi üniversiteye geç başlamıştır. 25 yaşında iken üniversiteden mezun olan ünlü oyuncunun annesi ve babası yıllar önce boşanmıştır. Ve annesi tekrar evlenmiştir. Genç oyuncunun bir de kız kardeşi vardır.  Batuhan Ekşi annesi ve annesinin eşi ile birlikte yaşıyor.

Üniversite eğitimini Güzel Sanatlar Fakültesinde alan oyuncu bu sırada oyunculuk dersleri de almaya devam etmiştir. Akademi 35,5’ta eğitim alan Batuhan Ekşi burada Vahide Perçin ile tanışmış ve oyunculuk dersleri almıştır. Batuhan Ekşi’nin oyunculuk kariyeri ilk olarak 2011 yılında oynamış olduğu Sihirli Annem dizisiyle start aldı. Bu dizi ile tanınan Batuhan Ekşi daha sonra pek çok dizide rol alarak oyunculuğunu gösterdi.

Elimi Bırakma Tarık kim sorusunu sizler için yanıtladık.

 

Etiketler: elimi bırakma tarık kim


Yorum yaz