Elimi Bırakma Doktor Kimdir?

Elimi Bırakma Doktor Kimdir?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

Elimi Bırakma dizisi reytingleri yükselterek devam ederken diziye yeni karakterler de giriş yapmaya devam ediyor. Diziye şu anda güzel bir doktor karakteri dahil oldu. Renkli arasında aşk yaşayacağı öğrenilen bu güzel doktor kimdir?

Daha önceden kulislere düşün bilgiler ışığında elimi bırakma dizisinin yeni bir karakter dahil olacak söylenmişti. Cenk ve Azra arasına girecek olan bu karakterin güzel bir bayan olacağı kulislere düşmüştü. Şimdi bu güzel karakteri kimin canlandıracağı ise belli oldu. Dizide doktor karakterini canlandıracak olan oyuncumuzun adı Çağla Demir. elimi bırakma dizisinde doktor karakterini canlandıracak olan Çağla Demir kimdir?

Çağla Demir dizileri yabancı bir oyuncu değil. Onu daha önce kocaman ailem, siyah İnci, Kara Sevda ve Medcezir gibi dizilerden tanıyoruz. Şimdi kısaca Çağla demir’in hayat hikayesini göz atalım. 1992 yılında Samsun’da dünyaya gelmiştir. Dört kardeş olup kardeşlerin en küçüğüdür. kendi tabiriyle ailenin en küçüğü olduğu için biraz şımarık ve nazlı büyümüş ufak tefek yaramazlıklar yapınca babasının arkasına saklanmıştır.

Kendisinden başka 3 ablası daha vardır. Babasını erken yaşta kaybetmiş annesi 3 ablası ile beraber kalmaya başlamıştır. 164 santimetre boyunda olan oyuncu 55 kilogram ağırlığındadır. Lise eğitiminden sonra Ankara’da Başkent iletişim fakültesinde okumuştur. okuldayken oyunculuk dersleri almış kendisini bu alanda yetiştirmeye çalışmıştır. Oyunculuk sektörüne giriş yapmadan önce de modellik yapan güzel oyuncak Tümay ozokur reklam ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Etiketler: Elimi Bırakma çağla demir Kim Elimi Bırakma Doktor Kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL