Elimi Bırakma Melis Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Elimi Bırakma Melis Kim? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Trt ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Elimi Bırakma dizisi oyuncuları günden güne daha çok araştırılıyor ve merak ediliyor. Geniş oyuncu kadrosu ve konusuyla şimdiden ilgi çeken Elimi Bırakma dizisinin en genç oyuncusu Melis. Elimi Bırakma Melis kim? Kaç yaşında? Oynadığı diziler neler? 

Alina Boz ve Alp Navruz’u aynı projede buluşturan Elimi Bırakma dizisinde Melis karakterinin rolünden bahsedelim; Melis Çelen ailesinin biricik kızıdır. Çelen ailesi, köklü, zengin ve tanınmış bir ailedir. Melis de bu ailede dünyaya gelmiş ve prensesler gibi yetişmiş bir genç kızdır. Annesi Melis’in hiç bir isteğini ikiletmemiş ve yerine getirmiştir. Fakat ailenin büyüğü babaannesi Feride Hanımın koyduğu katı kurallara her zaman baş kaldırmış ve özgürlüğünün kısıtlandığını düşünmektedir. Her seferinde bu konuya çözüm bulmak ve bu hapishane hayatından kurtulmak için kardeşiyle konuşmaya çalışır.

Feride hanım yıllarca bu aileyi bir arada tutmayı başarmış ve değer yargılarından ödün vermeden bu güne kadar getirmiştir. Fakat artık büyüğünden küçüğüne kadar bütün aile bu gidişattan şikayetçidir. Feride hanım ne kadar uğraşsa da artık herkes onun karşısındadır. Her şeyi bırakıp gitmeyi düşünse de ailesinin parçalanmasından da çok korkmaktadır. Çelen ailesini bir arada tutmak için son çaresi torunu Cenk’tir. Cenk’in gitmesine engel olabilirse ailesini dağılmaktan kurtaracaktır.

Elimi Bırakma dizisinin bütün karakterleri ön plana çıkmayı başarıyor. Her biri merak ediliyor araştırılıyor. Dizide Melis karakterine hayat veren oyuncu Cemre Baysel’dir. Cemre Baysel, 1999 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Henüz 19 yaşında olan genç yetenek Eğitimine Ege Üniversitesi Resim Öğretmenliği Bölümü’nde devam etmektedir.

İlk oyunculuk deneyimini 2014 yılında Yeşil Deniz dizisi ile yaşayan güzel oyuncu daha yapımcıların ve ajansların dikkatini çekmiştir. Çok geçmeden sonra İsimsizler dizisinde rol almaya başlamıştır. Kaymakam Fatih’in kız kardeşi rolüne hayat vermiştir. Son olarak Trt ekranlarında yayınlanan; başrolü Bülent İnal, Özlem Conker, Akın Akınözü ve Ezgi Eyüboğlu’nun paylaştığı Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosunda yer almış ve firuze karakteriyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Uzun boyu ve kusursuz fiziğiyle dikkat çeken Cemre Baysel modellikle başlayan kariyerine oyunculukla devam ediyor. 1.75 boyunda ve 54 kg ağırlığında olan Cemre Baysel sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanıyor. 50 bin takipçi sayısına sahip instagram hesabını takibe alabilirsiniz. @cemrebaysel

Kısa sürede yıldızı parlayan ve şimdiden güçlü bir kariyer geçmişine sahip Cemre Baysel, Elimi Bırakma dizisinde Melis rolüne hayat veriyor.

Elimi Bırakma dizisi Melis hakkında tüm merak edilenleri sizler için paylaştık sizler de konuyla ilgili düşünce ve görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: elimi bırakma dizisi melis kim elimi bırakma melisin gerçek adı ne


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL