Elimi Bırakma Mert (Çocuk Oyuncu) Kim? Kaç Yaşında? İnstagram Hesabı

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Elimi Bırakma dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Farklı bir hikayesi olduğu tanıtım fragmanıyla anlaşılan dizide çocuk oyuncu Mert kim? Alina Boz’un hayat verdiği Azra karakterinin kardeşi rolüyle izleyici karşısına çıkan Yiğit Kağan Yazıcı hakkında merak edilenler…

Elimi Bırakma dizisinde Mert karakterine hayat veren çocuk oyuncu Yiğit Kaan Yazıcı küçük yaşına rağmen kameralarla uzun süredir iç içe. İlk oyunculuk deneyimini Aşkların En Güzeli dizisinde Aliş karakteriyle yaşadı. Çok küçük yaştan itibaren Ankaralı bir oyuncu olmak istediğini dile getiren Yiğit Kaan Yazıcı Elimi Bırakma Mert olarak izleyici karşısına çıkıyor.

Yiğit Kaan Yazıcı; 2007 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Henüz ilk öğretime devam eden oyuncu 11 yaşında. Elimi Bırakma dizisinden önce Payitaht Abdülhamid dizisinde Şehzade Abdülkadir karakterine hayat veren Can Sipahi’nin küçüklüğünü oynamıştır.

Elimi Bırakma dizisinde kendisine hayran kalacağımız başarılı bir oyunculuk sergileyecek. Dizinin fragmanı yayınlanır yayınlanmaz en merak uyandıran isimlerden biri oldu.

Elimi Bırakma Mert’e can veren oyuncu kendisiyle yapılan röportajda kendisiyle ilgili samimi bilgiler vermişti. Küçük yaşta oyunculuk yapmanın zor olup olmadığı sorulduğunda şu sözlerle yanıt vermiştir;  “Bir çocuk olarak set, oyunculuk, çekim bunlar size fazla büyük ancak bu işe hayransanız hakikaten oyun gibi geliyor. Oynadıkça keyif alıp, bağlanıyorsunuz. Set hayatını seviyorum. İnsan sevdiği bir şeyi yaptığında yorulmuyor.”

Oyunculuğu meslek olarak seçmek istediğini dile getiren Elimi Bırakma oyuncusu Mert, bunun eğitimini almak istediğini vurguluyor.  Elimi Bırakma dizisinde boyundan büyük bir performans sergileyen Mert’i ilgiyle izleyeceğiz.

Yiğit Kaan Yazıcı (Mert) İnstagram Heaabı: @yigit_kaan_yazici

Etiketler: elimi bırakma dizisi çocuk oyuncu kim elimi bırakma dizisi mert kim elimi bırakma dizisi mertin oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL