Elimi Bırakma Mert Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı?

Elimi Bırakma Mert Ölecek Mi? Öldü Mü? Diziden Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Elimi Bırakma

Elimi Bırakma dizisi pazar akşamları ekrana gelmeye devam ediyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mert’in hayatı tehlikeye giriyor. Elimi Bırakma Mert ölecek mi?

Mert ölmeyecek dizideki rolü henüz bitmedi. Ablasıyla bir araya gelmesine çok az bir zaman kaldı. Elimi Bırakma dizisi Mert Kim? Mert karakterine hayat veren çocuk oyuncunun gerçek ismi Mert Yiğit Yazıcı. Küçük oyuncu gerçekten büyük bir performans göstererek dizinin ilk bölümlerinde ilgi çekmeyi başardı. 11 yaşında olan Mert Kaan Yazıcı son olarak Payitaht Abdülhamid dizisinde rol almıştır.

Elimi Bırakma dizisinin çocuk oyuncusu Mert dizinin ilk bölümlerinde daha ön plandaydı fakat kaybolmasının ardından daha az sıklıkla ekrana geliyor. Otizm teşhisi konan Mert çok yetenekli bir çocuktur. İyi derecede piyano çalmaktadır.

 

Anne ve babasını kaybettikten sonra ablasıyla ortada kaldı. Ve Sumru’nun onu kaçırmasıyla ortadan kaybolan Mert’i ablası Azra günlerce arasa da bulamaz. 20. bölümde Azra kardeşi Mert’i alabilmek için mahkemeye çıkacaktır. Mert ile aralarındaki buzların erimesi Azra’yı çok umutlandırır. Sumru’nun hiç bir tehdidine boyun eğmeyen Azra Mert’i alabilecek mi?

Etiketler: elimi bırakma dizisi mert ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL