Elimi Bırakma Neden Final Yapıyor, Online Platformda mı Olacak?

Elimi Bırakma Neden Final Yapıyor, Online Platformda mı Olacak?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

TRT‘den flaş karar geldi. Yaz dizisi olarak başlayan Elimi Bırakma dizisi 2.sezonu içerisinde final yapma kararı aldı. Elimi Bırakma neden final yapıyor, internetten mi yayınlanacak?

Son dönemde iddialı dizileriyle adından söz ettirmeyi başaran TRT 1, flaş bir karar aldı. Alınan bu kararla, geçtiğimiz sezon Temmuz ayında seyirci ile buluşan bir dizinin ekranlara veda edeceği öğrenildi.

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert ve Nihat Altınkaya’nın yer aldığı Elimi Bırakma dizisinin 59. bölümde yayın hayatına son vereceği iddia edildi. Habere göre Elimi Bırakma dizisi, 24 Aralık Salı akşamı son kez sevenleriyle buluşacak.

Elimi Bırakma dizisinin daha önce yayın günü değiştirilmişti. Dizide Alp Navruz ve Alina Boz’un hayat verdiği Azra ve Cenk’in aşkının etrafında yaşananlar anlatılıyordu. ÜS Yapım imzalı dizi, geçtiğimiz dönemde yayın gününü Pazar’dan Salı’ya almıştı. Gün değişikliği de işe yaramadı ve dizi reytinglerde gerilemeye devam etti.

İzlenme oranları düşen dizinin reklam gelirleri de düştü ve kanal diziyi final yaptırma kararı aldı. Sosyal medyada dizinin yeniden başlayıp başlamayacağı konusunda sorular sorulmaya başlandı. Artı olarak dizinin online platformda gösterileceğine dair paylaşımlarda yapılıyor.

Dizini online platformda gösterilmesi ile ilgili ne kanaldan ne de yapım şirketinden herhangi bir açılama gelmedi. Yani Elimi Bırakma dizisi final yaparak ekran macerasını sonlandırıyor.

 

Etiketler: elimi bırakma neden bitiyor elimi bırakma neden final


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL