Elimi Bırakma Yağmur Kim? Yaşı Oynadığı Diziler

Elimi Bırakma Yağmur Kim? Yaşı Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Pazar akşamlarının reyting rekortmeni dizisi elimi bırakma Sadullah çelen yönetmenliğinde izleyiciyle buluşuyor. Nilüfer Aydın ve Volkan Yalçın’in kaleminden çıkan senaryo ile ekranlara gelen elimi bırakma dizisinin oyuncu kadrosuna bir yenisi daha eklendi. Elimi bırakma dizisi okula yeni başlayan kız Yağmur merak konusu. elimi bırakma dizisi Yağmur kim gerçek adı ne oynadığı diziler neler sevgilisi kim kaç yaşında gibi merak uyandıran soruların cevabını haberimizde derledik.

Alp Navruz, Alina Boz, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Ertuğrul Polat, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi, İpek Filiz Yazıcı’nın yer aldığı elimi bırakma dizisinde sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra’nın hayat hikayesi anlatılıyor. Elimi Birakma insanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi sözü ile hareket ederek aile bağları’nın önemini seyirciye veren TRT 1 ekranlarının en gözde dizisidir.

Elimi bırakma Yağmur hakkında çok bilgi olmasa da edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız. Arda’nın okuluna yeni gelen sakin, terbiyeli, kendi halinde bir öğrencidir. Arda melis’le sevgili olsa da yağmur görür görmez ona gönlünü kaptırdı gibi. Melis ise her seferinde yağmuru kıskanıyor hatta Arda’nın elinden kaçacağını düşünüyor.

Edebiyat dersinde Arda’nın şiir okumasını isteyen öğretmeninin bu isteğini karşılıksız bırakmayarak bir şiire başlayan Arda ya Yağmur eşlik edince arada sıcak bir bağ kurulmaya başladı.

Elimi Bırakma Yağmur karakterinin gerçek adını henüz bilmiyoruz fakat en kısa zamanda netleştirip kesin bilgiyi sizlere bu yazının altında vereceğiz. Bizi takip etmeye devam edin.

Etiketler: Elimi Bırakma Yağmur Kaç Yaşında Elimi Bırakma Yağmur Kim? Elimi Bırakma Yağmur Oynadığı Diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL