Elimi Bırakma Yusuf Bey Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Elimi Bırakma Yusuf Bey Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

Elimi Bırakma dizisinde yeni karakterler diziye dahil olmaya devam ediyor. Çelen şirketinin başına belaolan ve Tarık ile babasının kurdumuş olduğu şirketin yeni sahibi belli oldu. Şirketin gerçek sahibi Yusuf’tur. Yusuf kimdir, gerçek adı ne?

Cenk, Çelen şirketine zor anlar yaşatan ve şirketin finansal tablolarında ciddi hatalara sebep olan şirketin varlığını anlamış ve Tarık’ın da şirketin genel müdürü olduğunu öğrenmiştir. Tarık ve babası Azmi aslında şirketi başka bir isim arkasında kurmuşlardır.

Şirketin gerçek sahibi güçlü bir isimdir. Yusuf isminde birisi şirketin gerçek sahibidir ve hem Cenk için hem de Feride hanım için büyük sorun teşkil edecektir. Yusuf, büyük ihtimal Hülya’nın babasıdır. Sumru ile Hülya bir sahnede konuşurlarken, Sumru Hülya’ya “babana söyledin mi, yani güçlü bir adam, yardımcı olacaktır” der.

Bu konuşamadan sonra şirketin yeni sahibininde Yusuf ismi ile diziye dahil olması acaba Hülya’nın babası Yusuf mu sorusunu da getirmiş oldu. Peki Yusuf kimdir, gerçek adı ne? Güncel bilgiler geldiğinde haberimiz güncellencektir.

Etiketler: elimi bırakma yusuf bey kim elimi bırakma yusuf kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL