Elimi Bırakma’nın Yönetmeni Neden Değişti? Sadullah Celen Neden Ayrıldı?

Elimi Bırakma’nın Yönetmeni Neden Değişti? Sadullah Celen Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Elimi Bırakma

Üs Yapım imzalı Elimi Bırakma dizisi Trt1 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ederken şok bir değişiklik yapıldı. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Elimi Bırakma’da yönetmen değişikliği gerçekleşti. Kulislerde sorulan soru şu; Elimi Bırakma’nın yönetmeni Sadullah Celen neden değişti?

Alp Navruz ve Alina Boz’u ekranlarda buluşturan Elimi Bırakma geçtiğimiz yaz ayından beri ekranlara geliyor. Geride kalan 25 bölüm sonrasında oldukça sevilen dizi günden güne izleyici kitlesini de arttırıyordu. Ancak dizinin ekibinde bir değişiklik yaşandı. Usta yönetmen Sadullah Celen diziye veda etti.

Sektördeki kariyeri boyunca ses getiren yapımlara imza atan Sadullah Celen’in diziden ayrılması kulislerde şok etkisi yaptı. Sadullah Celen yerine ise yönetmen koltuğuna Adnan Güler oturdu. Peki bu değişiklik neden gerçekleşti. Dizide kötü giden şeyler mi var?

Öncelikle şunu belirtmek gerekir ki Elimi Bırakma dizisi ilk günlerdeki başarısını ne yazık ki sürdüremedi. Reytinglerdeki açık ara birinciliği kaptıran dizi AB’de ise sadece 2.liği ara sıra görür oldu. Bu anlamda kanal ve yapım şirketi arasındaki anlaşma gereği yönetmen değişikliğine gidildi. Bu aynı zamanda dizinin senaryosunda da bazı değişikliklerin yapılacağının göstergesidir.

Bakalım Elimi Bırakma nasıl bir seyir izleyecek. Önümüzdeki günlerde Cenk ve Azra’yı nasıl gelişmeler bekliyor olacak.

Elimi Bırakma Yeni Bölüm Fragmanı

 

Etiketler: elimi bırakma final mi yapacak elimi bırakma yönetmen neden değişti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL