Emanet Dizi Oyuncuları Kimlerdir?

Emanet Dizi Oyuncuları Kimlerdir?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisi, son zamanların en öne çıkan dizilerinden birisi. Öyle ki dizi sıra dışı konusu ve oyuncu kadrosu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Emanet dizi oyuncuları, başarılı oyunculukları ile diziyi izlettirmeyi başarıyorlar. Sizler için Emanet dizi oyuncuları konusunu detaylı bir şekilde araştırdık. İşte Emanet Dizi Oyuncuları…

Emanet Dizi Konusu

Emanet dizisi, duygusal ve aşk dolu sahneleri ile izleyiciyi kendine çekmekte olan dizilerden birisi. Dizinin konusun da oldukça duygusal ve dramatik olduğunu söylemek mümkün. Dizide Yusuf hem annesini hem de babasını kaybetmiş, öksüz ve yetim kalmış küçük bir çocuktur. Yusuf’un tek istediği şey, birilerinin ona sahip çıkması ve korumasıdır. Onu koruma ve kollama işi annesinin kardeşi olan teyzesi Seher’e kalmıştır. Yusuf’un amcası Yaman ve Teyzesi Seher, bu küçük çocuğun tüm bakımlarını üstlenerek ona sahip çıkmak istemektedirler. Ancak amca ve teyze, koruma iç güdüsü ile sık sık karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklardır. Yusuf yüzünden sürekli didişen Seher ve Yaman’ın bu halleri, kısa süre içerisinde yerini oldukça tutkulu bir aşka dönüşecektir.

Emanet dizisi nerede çekiliyor sorusunun cevabı ise şu şekildedir; Emanet dizisi, İstanbul ilinin Anadolu yakasında bulunan Beykoz semtinde çekilmektedir. Dizide Yaman ve Seher’in aşkı ve bu aşka nasıl inatla direndikleri oldukça dramatik ve duygusal bir biçimde işlenmektedir.

Emanet Dizi Oyuncuları

Emanet dizi oyuncularına daha önce ekranlarda pek rastlamamış olsak da hepsinin oldukça profesyonel olduğunu söylemek mümkün. Emanet dizisi, oyuncu kadrosuyla da oldukça konuşuluyor. İşte emanet dizi oyuncuları:

Halil İbrahim Özcan

Ünlü oyuncu Halil İbrahim Özcan, Emanet isimli dizide Yaman karakterini canlandırmaktadır. Ünlü oyuncu, 1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk kariyerinin yanı sıra şarkıcılık, söz ve beste yazarlığı da yapmaktadır. Daha önce hiçbir dizide rol almayan oyuncu ilk deneyimini Emanet dizisi ile yaşamıştır.

Sıla Türkoğlu

Oldukça genç olmasıyla dikkat çeken oyuncu Sıla Türkoğlu, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Daha önce başka bir proje ile yine Kanal 7 ekranlarında boy gösteren oyuncu ikinci deneyimini Emanet dizisi ile yaşamıştır. Sıla Türkoğlu, Emanet dizisinde Seher karakterini canlandırmaktadır.

Tolga Pancaroğlu

Ünlü oyuncu Tolga Pancaroğlu, Emanet dizisinde Yaman karakterinin abisi olan Ziya karakterini canlandırmaktadır. Ziya, karısını çok seven ancak karısından hiçbir zaman beklediği ilgi ve alakayı bulamayan bir adamdır. Dizide, Ziya karakterinin hayatına ve psikolojisine de ayrı bir gözden bakılmaktadır.


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL