Emre Kabakuşak Sen Anlat Karadeniz Yönetmen Kadrosundan Neden Ayrıldı? Yerine Kim Geldi?

Emre Kabakuşak Sen Anlat Karadeniz Yönetmen Kadrosundan Neden Ayrıldı? Yerine Kim Geldi?

Yazar: Emre Sen Anlat Karadeniz

Sen Anlat Karadeniz’de önemli bir değişiklik yaşandı. Atv ekranlarının ilgiyle takip edilen dizinin  yönetmen kadrosunda değişiklik yaşandı. Emre Kabakuşak büyük emeklerle ilk sezonunu tamamladığı Sen Anlat Karadeniz yönetmen koltuğundan ayrıldı. Peki Emre Kabakuşak Sen Anlat Karadeniz yönetmen kadrosundan neden ayrıldı?

Reji ekibinde Osman Sınav ve Osman Sınav’ın oğlu Yusuf Ömer Sınav’la birlikte görev yapan Emre Kabakuşak dizinin ilk sezon sonunda ekipten ayrıldığını açıkladı. Yeni sezonla birlikte dizinin yönetmen ekibinde yeni bir isim olacak. Emre Kabakuşak kendi koltuğunu Veli Çelik’e emanet etti.

Sen Anlat Karadeniz 2. sezona 4 bölüm stoklu başlayacak. Dizi yayına başladığında 4 bölüm önceden çekilmiş olacak. Sen Anlat Karadeniz yenilenen reji ekibiyle birlikte Eylül ayında ekranlarda olacak.

Sen Anlat Karadeniz dizisindeki başarısıyla çok konuşulan ve ilgi çeken Emre Kabakuşak neden yönetmen kadrosundan ayrıldı sorusuna gelince, çekimlerin Karadeniz’de olması ve ailesine yeterince zaman ayıramaması olarak biliniyor.

Emre Kabakuşak’ın ayrılık haberleri üzerine sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyüdü. Dizinin takipçileri Sen Anlat Karadeniz’in kalitesinin düşmesinden gidenin geleni aratmasından korktuklarını içeren yorumlar paylaştılar.

Sen Anlat Karadeniz yeni yönetmeni Veli Çelik hakkında araştırmalara da başladılar. Bu konuda en güncel haberlere yine sitemizden ulaşabilirsiniz. Emre Kabakuşak Sen Anlat Karadeniz dizisinin 4. bölümünde Niko rolüyle yer almıştı.

Etiketler: emre kabakuşak sen anlat karadenizden ayrıldı mı sen anlat karadeniz yönetmeni emre kabakuşak neden ayrıldı sen anlat karadenizin yeni yönetmeni kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL