En İyi HBO Dizileri

En İyi HBO Dizileri

Yazar: Emre Dizi Haberleri

HBO, dünyanın en çok kullanıcı bulunan dizi ve film platformlarından birisi. Oldukça fazla seçeneğin bulunduğu bu platformda bazen kullanıcılar ne izleyeceğine karar veremiyor. En iyi HBO dizileri kişiden kişiye değişiklik gösterse de sizler için en yüksek puanlı dizileri bir arada topladık. İşte izleyici yorumlarına göre en iyi HBO dizileri…

Barry

İyi birinin seri katil olduğunu düşünün. Akla ve kulağa oldukça mantıksız gelse de Barry dizisi tam da bunu içeriyor. Barry, oldukça iyi bir kalbe sahip ve yalnızca kimsenin sevmediği kötü adamları öldüren bir seri katil. Hem komedi hem de dram içeren Barry dizisi, HBO’nun en sevilen ve en çok izlenen dizilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Big Little Lies

Big Little Lies, en başta mini bir dizi olarak planlanmıştı ve tek sezonda bitirilmesi düşünüyordu. Ancak dünya çapında öyle büyük bir yankı uyandırdı ki yapımcılar dizinin bir sezon daha yayınlanacağını duyurdu. Hollywood’un izlerini oldukça iyi taşıyan dizinin başrollerini Nicole Kidman, Laura Dern, Shailene Woodlet ve Reese Witherspoon gibi isimler paylaşıyor. Dizinin yeni sezonunda Meryl Streep’te oyuncu kadrosuna eklenen ünlü isimlerden birisi.

Chernobyl

Chernobyl dizisi, iddialı bir şekilde en iyi HBO dizisi olarak gösterilebilir. Öncelikle dizi, dünya üzerinde oldukça büyük bir izlenme sayısı elde etti. Beş bölümden oluşan Chernobyl isimli dizi, 1986 yılında meydana gelen Chernobyl patlamasını ve bu patlamadan sonra meydana gelenleri tüm gerçekliğiyle izleyicilere aktarıyor. Dizi, oldukça ağır bir dram olarak karşımıza çıkıyor.

Liar

Listede en son sırada yine oldukça büyük bir izlenme oranı elde eden Liar dizisi yer alıyor. Liar, boşanmak üzere olan bir öğretmeni ve karısından ayrılmış olan bir cerrahın akşam yemeği ile başlıyor. İlk başlarda her şey oldukça normal gidiyor gibi görünse de bu romantik buluşmanın ertesi günü bir gerginlik ve huzursuzluk ortaya çıkıyor. Psikolojik türde bir dizi olan Liar, ayrıca oldukça ciddi suçlamalar içeriyor…


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL