Enes Batur Sevgilisi Başak’tan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Enes Batur Sevgilisi Başak’tan Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

İnternet fenomeni Enes BATUR sevgilisi Başak Karahan’dan ayrıldı mı? Enes Batur ile uzun süredir aşk yaşayan ve ünlü olmasına rağmen sevgilisinden ayrılmadığı için herkes tarafından takdir edilen Enes Batur’un aşkı bitti mi? Enes Batur sevgilisi Başak’tan ayrıldı mı? Neden Ayrıldı?

Enes Batur ve Başak Karahan birlikte Enes Batur Hayal Mi Gerçek Mi filminde birlikte rol almışlardı. Çiftin birlikte çektikleri videoları izleyenler tarafından büyük ilgi görürken ayrılık haberleri herkesi çok üzdü. Enes Batur’un Başak Karahan’dan kesin olarak ayrıldığı biliniyor. Çift bu konuyla ilgili net bir açıklamada bulunmadı fakat Enes Batur’un son olarak internete düşen görüntülerde başka bir güzelle çekilen fotoğrafları ayrılık iddialarının gerçekliğini ortaya koyuyor.

Youtube kanalı olan Enes Batur 1 milyon 800 bin takipçi sayısıyla Altın Kelebek ödüllerinde en iyi Youtuber ödülüne layık görülmüştü.

Enes Batur Kim?

Enes Batur Sungurtekin, 9 Nisan 1998 tarihinde Antalya’da dünyaya geldi.. YouTube kanalı üzerinden yayınladığı oyun videolarıyla önce çocuklar tarafından tanınmaya başlayan Enes Batur, kısa sürede internet fenomeni olmayı başardı ve geniş bir hayran kitlesine ulaştı.

Çektiği oyun videolarıyla tanınan ve belli bir prestije sahip olan Enes Batur, günümüzde 5 milyondan fazla aboneyle Youtube’ın en çok izlenenleri arasında yer alıyor.  Twitter’da 323 bin takipçisi bulunan Batur’un aynı zamanda Instagram platformunda da 2,7 milyon takipçi sayısına sahip. Enes Batur, 1.80 boyunda ve oldukça sempatik bir isim.

Son zamanlarda sevgilisi Başak’la biten aşkları gündemde. Çiftin ayrılıkları hayranlarını oldukça üzdü. Çünkü Enes Batur sayesinde Başak Karahan da tanınan bir isim olmayı başardı.

Etiketler: enes batur sevgilsinden neden ayrıldı enes batur ve başak ayrıldı mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL