Enes Batur’un Sevgilisi Ecenaz Üçer Kim, Kaç Yaşında, Nereli?

Yazar: Emre Kim Kimdir Magazin

Youtube fenomeni Enes Batur yen sevgilisi Ecenaz Üçer ile magazincilerin objektifine yakalandı. Hal böyle olunca fenomenin yeni sevgilisi de biranda gündeme oturdu. Enes Batur’un Yeni Sevgilisi Ecenaz Üçer kimdir?

Enes Batur eski sevgilisi Damla Aslanalp ile ilişkisini sonlandırmıştı. Ünlü Youtuber daha sonra yeni sevgilisi Ecenaz Üçer ile görülmüş ve ikilinin aşk dedikoduları da ayyuka çıkmıştı. Enes Batur sevgilisi Ecenaz Üçer ile bir alışveriş merkezinin önünde görüntülendi. Aşk dedikodularını da beraberinde getiren bu karşılaşma sonrası Ecenaz Üçer ülkenin gündemine oturdu.

Enes Batur’un Sevgilisi Ecenaz Üçer Kim?

Google’da trend olan Ecenaz Üçer kimdir, kısaca tanıyalım. Ecenaz Üçer 1997 Eskişehir doğumludur. Bilgi Üniversitesi Habercilik bölümü öğrencisi olan Ecenaz dizi ve film oyuncusu olarak kariyerine devam etmektedir. Üçer; Aşkımızın Son Tekmesi, Kafalar Karışık ve Üç Harflilerin Musallat Olduğu Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi ve Ferhat ile Şirin gibi projelerde rol almıştır.

2018 yılında Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına da katılan Ecenaz Üçer seyircilerin soruyu bilememesi sonucu elenmişti. Sektörde henüz yeni olan Ecenaz’ın şuan için hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Enes Batur’la nasıl tanıştığı sorusunun cevabı ise elbette arkadaş çevresi. İkilinin ortak arkadaşlar vezilesi ile tanıştığı bir süre görüştükten sonra ilişkiye başladıkları yönünde gelen bilgiler var.

Bakalım ikilinin aşkı ne kadar sürecek. Uzun ömürlümü yoksa yaz aşkları gibi kısa mı sürecek. Bunu zaman gösterecek. İkiliye mutluluklar dileriz. Sizler çifti nasıl buldunuz, birbirlerine yakışıyorlar mı?

Etiketler: ecenaz üçer kim enes batur sevgilisi ecenaz kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL