Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’a Geri mi Dönecek?

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’a Geri mi Dönecek?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’a Geri mi Dönüyor? Kuruluş Osman’a Engin Altan Düzyatan’ın Geleceğine Dair İpucu Olan O Sahne. Atv ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul’un devam niteliğindeki tarihi dizi Kuruluş Osman‘ın yayınlanan son bölümünde Engin Altan Düzyatan’ın diziye gelebileceğiyle ilgili ipucu niteliğinde bir sahne yaşandı.

İzleyiciyi heyecanlandıran o sahne ve detaylar haberimizde. Trt ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul’un devam adeta devam niteliğinde olan Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman’ın reytingleri Diriliş’in altında kalıp bekleneni karşılamazken, izleyicinin gözü hep Engin Altan Düzyatan’ı aradı.

Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan’ın birlikte rol almak istememesi nedeni ile Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman’da rol almayacağı konuşuluyordu. Engin Altan Düzyatan’ı Kuruluş Osman’da görmek isteyen seyirci her platformda bunu dile getirip baskı yapıyordu. Daha öncelerde de Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’a geliyor haberleri çıksada, bu sefer Ertuğrul’un gelişine dair Kuruluş Osman’da adeta müjde gibi bir sahneye yer verildi.

Kuruluş Osman’ın dün akşam yayınlanan son bölümünde Burak Özçivit’in hayat verdiği Osman Bey’e verilen görevde söylenen “bu tarihi vazifede yalnız olmayacaksın. Kendi kanından, kendi canından biri olacak.” sözü izleyiciyi heycanlandırdı.

Adeta ip ucu niteliğindeki bu sahne yaşanırken fonda Diriliş Ertuğrul’un jenerik müziğinin çalınması ise bir bomba daha patlattı. İzleyicide Ertuğrul Bey Kuruluş Osman’a geliyor intibası uyandırdı. Konya’da gibi gösterilen Ertuğrul Bey geri mi dönecek?

tıkla>>> Kuruluş Osman Katalan Prens Salvador Kimdir, Gerçek Tarihte Var mı?

Seyirci Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman’a gelmesi için o kadar baskı yaparken, henüz ne Engin Altan Düzyatan’dan ne de Kuruluş Osman yapımcısından konuyla ilgili bir açıklama yapılmış değil. İzleyici ise Kuruluş Osman’daki son sahneyi Engin Altan Düzyatan Kuruluş Osman’a geri dönecek şeklinde yorumladı. Engin Altan Düzyatan’ın Kuruluş Osman’a gelip gelmeyeceği önümüzdeki bölümlerde ortaya çıkacaktır.

Etiketler: Engin altan duzyatan kuruluş osmana donecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL