Erkenci Kuş 1 Aralık 22. Bölümde Neler Olacak? 22. Bölüm Fragmanı

Erkenci Kuş 1 Aralık 22. Bölümde Neler Olacak? 22. Bölüm Fragmanı

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·19:05 Kasım 24, 2018

Erkenci Kuş yaz sezonunda başlayıp yeni sezonda da devam eden nadir projeler arasında yer alıyor. Erkenci Kuş dizi eğlenceli konusu ve uyumlu oyuncu kadrosuyla ger kesimden insana hitap ediyor. İşte Erkenci Kuş 22. bölüm 1 aralık cumartesi neler olacak? Erkenci Kuş 22. bölüm fragmanı!

Erkenci Kuş yine eğlenceli ve keyifli bir bölümle izleyici karşısında olmayı başardı. Dizinin son bölümünde  Ajansta kampanya için tüm ofis çalışanları seferber olmuş ve  tüm çalışmalar hızla devam etmektedir. Çekimlerde görev alan modellerden biri de Sanem’in ilkokul arkadaşı Sinan çıkar. Senem’i gördüğüne çok sevinen Sinan’ın Sanem’e yakınlık göstermesi Can’ın onu kıskanmasına neden olur.

Bu tanışıklık ister istemez hem komik hem gergin anları beraberinde getirir. Tüm bunlarla birlikte  kampanya bilgilerinin, Aylin’in yerleştirdiği kar küresinde ki kamera aracılığıyla  çalındığı kısa sürede ortaya çıkar. Ama kar küresi ne yazık ki ortalıklarda yoktur.  Sanem en son  kar küresini Emre’nin elinde gördüğünü hatırlar ve bu olayı araştırmaya başlar. Emre’nin Aylin’le ortak hareket ettiğini düşünen  Sanem artık Can’dan bir şey saklamamak için  bunu Can’la paylaşır . Can’ın bu duruma tepkisi hiç beklediği gibi olmaz.

Erkenci Kuş dizisinde yeni bölüm ile ilgili tüyolar gelmeye devam ediyor. Erkenci Kuş 22. Bölüm 1 aralık yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemizde yer alacaktır.

Erkenci Kuş dizisinde Can ve Sanem'in masum ve sıra dışı ilişkisi daha uzun süre izleyenlere keyifli anlar yaşatmaya devam edecek.

22. Bölüm fragmanı güncellenecektir.

https://www.youtube.com/watch?v=dlb8dh6ECfw

Yorum yaz