Erkenci Kuş 31 Temmuz Neler Olacak? 6.Bölüm Fragmanı Özeti

Erkenci Kuş 31 Temmuz Neler Olacak? 6.Bölüm Fragmanı Özeti

Emre Rothzerg

Emre Rothzerg

Editör ·16:42 Temmuz 24, 2018

Star TV'de salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen erkenci kuş dizisi 6. Bölümüyle ekran karşısına geçti. 5 bölümü geride bırakan erkenci kuş dizisi 6. Bölüm fragmanı 31 Temmuz salı dizide dizide neler olacak izleyiciler merak etti.

5. Bölümde Can ve Sanem partiye el ele terkettiğin de Fabbri kendisine hakaret edildiğini düşünür ve bunun üzerine fikri Ajansla çalışmayacağını söyler. Fakat Ceycey dahiyane bir fikirle ajans çalışanları ve eşlerini markanın çalıştığı diğer ajanslarla birlikte motivasyon kampına davet edildiğini söyler.

Sanem ise bu kampa nişanlısı ile katılmak zorundadır. Ortada Nişanlı mişanlı yoksa bu işte çok zor olacaktır. Can ise artık zıvanadan çıkmış ve Saneme nişanlısının kim olduğunu sorar. Sanem'in ise bir anda Osman ismini telaffuz eder. Osman'a durumu anlatınca Osman küplere binse beklenen açıklama yapınca ikna olmak zorunda kalır. Neden benim ismimi verdin der Sanem ise yapacak başka bir şey olmadığını o anda ağzından onun isminin çıktığını söyler.

Erkenci Kuş Arzu Kim? Gerçek Adı Ne?

Bu arada gidilen kampta Can ile tam da ajan konusu konuşulurken bir anda oklar Senemi gösterir. Sanem ise korku dolu gözlerle Cana bakarken Can Sanem'i biraz dışarı çağırır. Elinden bir şey gelmeyen Sanem ise Can'ın yanında gitmek zorunda kalır.

Senem'in ajan olduğunu Can öğrenecek mi yoksa blöf olduğunu düşünerek Sanemi o ortamdan uzaklaştırmak için mi yanına çağırmıştır. Heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam ekranlarda olacak olan erkenci kuş dizisi için İyi seyirler dileriz.

https://www.youtube.com/watch?v=cfrAzOlC-hA

Erkenci Kuş Sanem’in Giydiği Elbiseler Nereden? Fiyatı Ve Markası

Yorum yaz