Erkenci Kuş Arzu Kim? Gerçek Adı Ne?

Erkenci Kuş Arzu Kim? Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Yaz sezonuna en başarılı giriş yapan dizisi Erkenci Kuş kadrosuna sürpriz isimler katmaya devam ediyor. Bu hafta dizinin 3. bölümünde Arzu karakterine hayat vermek üzere Ayşe Akın konuk oluyor. Erkenci Kuş Arzu kim? Gerçek adı ne?

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın yer aldığı, senaryosunu ise Ayşe Kutlu’nun kaleme aldığı dizinin kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor. Dizinin ilk bölümleriyle salı akşamları en çok izlenen dizi olmasında en büyük pay sevilen oyuncu kadrosundan kaynaklanıyor. Onun dışında dizinin konusu oldukça klişe ve sıradan. Diziye yeni bir heyecan katmaya hazırlanan konuk oyuncu Ayşe Akın kim?

24 Ocak 1992 tarihinde bir Türk bir ailenin kızı olarak Belçika’da dünyaya gelmiştir. Aslen Afyonlu olan genç oyuncu, daha küçük yaşlarda annesinin kendisini ajansa kaydetmesiyle henüz 4 yaşlarındayken  fotomodellik yapmaya başladı.  Belçika’da 12 yaşında iken bir kulüpte bir dönem futbol oynamıştır. 2010 yılında 18 yaşında  Belçika’da  katıldığı bir güzellik yarışmasında Brüksel Güzeli seçilmiştir. 4 dil bilen oyuncu Türkiye’ye gelmeden önce Brüksel’de İşletme-Ekonomi eğitimi alıyordu ama Türkiye’den oyunculuk teklifi alınca her şeyi bıraktı  Craft Atölyesi’nde oyunculuk ve diksiyon eğitimi almaya başladı.  2011 yılında kendisi gibi Belçikalı-Türk futbolcu Önder Turacı ile de kısa süren bir evlilik yaptı.

2014 yılında Güllerin Savaşı isimli dizide Duygu karakterine hayat vermiştir. Fakat bizim onu tanımamız ve ünlenmesi Ajda Pekkan’ın Kim Ne Derse Desin şarkısını tekrar yorumlamasıyla oldu. Ardından müzik kariyerine devam eden Ayşe Akın Ben Bile Şok isimli şarkıyla ise kariyer basamaklarını hızla çıktı.

Erkenci Kuş dizisi oyuncu kadrosunda Can Yaman, Demet Özdemir’in yanı sıra  Özlem Tokaslan, Cihan Ercan, Öznur Serçeler, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Sibel Şişman ve Tuan Tunalı gibi isimler yer alıyor.

 

Etiketler: erkenci kuş arzu kaç yaşında erkenci Kuş arzu kim erkenci kuş dizisi arzu kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL