Erkenci Kuş Ayhan Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler

Erkenci Kuş Ayhan Kim? Gerçek Adı Ne? Oynadığı Diziler

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Erkenci Kuş dizisi nihayet heyecanla bekleyen seyircisiyle 26 haziran salı akşamı ekrana geldi. Dizinin geniş ve seçkin oyuncu kadrosunda Ayhan karakterine hayat veren oyuncu hakkında merak edilenleri sizlerle paylaşacağız. Erkenci Kuş Ayhan kim? Gerçek adı  ne? Oynadığı diziler neler? 

Sanem’in en yakın arkadaşı dostu ve akıl hocasıdır.  Deli dolu, aklı bir karış havada ama dünya tatlısı iyilikler kraliçesi bir kızdır.  Yeni fikirlere açık , yenilikçi, neşeli, hayatı kendi isteklerine göre yaşayan bir kızdır.  Ayhan hep yeni projeler peşinde, bir hafta yogi olmaya karar veriyorsa, ertesi hafta hiç bilmeden aplikasyon tasarlama işine girer aynı zamanda sonraki hafta ne yapacağını düşünür. Hayatın her alanında kendine yeni yerler bulmayı ve bilen herkesten farklı bir tiptir.

Erkenci Kuş Ayhan kim sorusunu yanıtladıktan sonra bu karaktere hayat veren Ceren Taşçı’yı tanıyalım. Ceren Taşçı da diğer bir çok oyuncu gibi No 309 dizisinden tanıdığımız isimler arasında. Ceren Taşçı No: 309 dizisinde Filiz karakterini üstlenmiştir. Erkenci Kuş dizisinde Aylan rolüyle hayatımıza giren Ceren Taşçı son olarak Trt’de yayınlanan Aslan Ailem dizisinde rol almıştır.

15 Mayıs 1989 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ceren Taşçı, Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümünden başarıyla mezun olmuştur. 1,60 boyunda ve 65 kilogram ağırlığında olan oyuncu şöhret merdivenlerine katıldığı Komedi programında tırmanmaya başlamıştır. Yetenekli oyuncu, NO:309 dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Şimdilerde Erkenci Kuş Ayhan rolüyle tekrar kamera karşısına geçiyor.

Erkenci Kuş dizisinin zengin oyuncu kadrosunda yer alan Ayhan karakteri hakkında merak edilenleri sizlerle paylaştık. Sizler de konuyla ilgili görüşlerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Etiketler: erkenci kuş ayhan kim erkenci kuş dizisi ayhan kaç yaşında


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL