Erkenci Kuş Aylin Kim ? Gerçek Adı, Yaşı

Erkenci Kuş Aylin Kim ? Gerçek Adı, Yaşı

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Gold film Yapımı’nın Star Tv için hazırladığı Erkenci Kuş dizisi çarpıcı oyuncuları ve dikkat çeken senaryosu ile haziran ayının sonunda ekranda yer almaya hazırlanıyor. Dizinin reytinglerin beklenen seviyeye ulaşırsa yayın akışına uzun soluklu devam edeceği görünüyor. Erkenci Kuş Aylin kim? 

Erkenci Kuş Aylin karakteri; Emre’nin gizli sevgilisidir. Bakımlı, oldukça kadınsı ve dişiliğiyle ön plana bir kadın. İş konusunda çok hırslı, gerekirse dünyayı yakar hatta aşkı Emre’yi bile.

Sevcan Yaşar kim ? 27 yaşında olan Sevcan Yaşar 1990 yılında İzmir de doğmuştur. Güzel oyuncu 1.78 boyundadır. 68 kilodur. Ege Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olmuştur.  Mezun olduktan sonra İstanbul’a yerleşmiştir. Daha sonra 2011 yılında  Çin de düzenlenen dünya çapındaki 23. Miss Model Of yarışmasına katılmış ve Türkiye birinciliğini hak etmiştir.

 

Daha sonra oyunculuğa adım atmış ama bunun yanı sıra Yeditepe Üniversitesi  tiyatro bölümünde eğitimine devam etmektedir.  Oyunculuğa ilk deneyimini Kanal D’nin büyük beğeni ile izlenen Kayıp Şehir dizisinde yaşamıştır. Daha sonra oyunculuğa  devam ederek Böyle Bitmesin, Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz gibi kısa süreli dizilerde yer almıştır. Son olarak Erkenci Kuş dizisinde yer almaya hazırlanıyor. Dizide Aylin karakterine can verecek. Güzel oyuncunun hedefleri arasında bir tiyatro oyununda sahne almak yer alıyor. Bir diğer hedefi ise kendisini zorlayacak  karakteri canlandırmak ve bunu başarmak yatıyor.

Erkenci Kuş dizisinde başarılı bir performans sergileyen oyuncu Demet Özdemir ve Can Yaman gibi tecrübeli oyuncularla birlikte çalıştığı için oldukça şanslı. Sevcan Yaşar Erkenci Kuş Aylin rolüyle kariyerinde önemli bir adım atmış olacak.

Sizler Sevcan Yaşar’ın oyunculuğunu nasıl buldunuz?

Etiketler: erkenci kuş aylin kim erkenci kuş aylinin gerçek adı ne erkenci kuş aylinin oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL