Erkenci Kuş Aylin Neden Ayrıldı? Sevcan Yaşar Hangi Dizide Oynayacak?

Erkenci Kuş Aylin Neden Ayrıldı? Sevcan Yaşar Hangi Dizide Oynayacak?

Yazar: Emre erkenci kuş

Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş’ta şok bir ayrılık yaşandı. Dizide “Aylin” karakterini canlandıran Sevcan Yaşar diziden ayrılıyor. Güzel oyuncu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada bu hafta ekrana gelecek olan 29.bölümle beraber dizide olmayacağını açıkladı.

Erkenci Kuş, yeni bölümüyle Cumartesi akşamı Star’da olacak. Tabi diğer taraftan Aylin karakterinin diziden neden ayrıldığını merak edenler oldu. Dizide karakter çıkışlarının bir final öncesi yapılan değişiklikler nedeni ile mi olduğunu yorumları yapıldı. Dizinin son haftalardaki reyting düşüşleri herkesin malumu.

Hal böyle olunca dizide senaryo gereği bazı değişikliklilere gidilme kararı alındı. Bu anlamda Aylin karakteri ve Fabri karakteri diziden ayrıldılar. Ayrılık haberleri senaryonun gidişatı ile ilgili olduğu yönündeki açıklamalar ağırlık basıyor. Aylin karakterini canlandıran oyuncu Sevcan Yaşar ayrılığını sosyal medya paylaşımı ile duyurmuştu.

Sevcan Yaşar’ın şuan için bir dizi teklifi gelmediği biliniyor. Ancak yeni bir çok dizi yakın zamanda ekranlara gelecek. O dizilerden birisinde güzel oyuncuyu görebiliriz. Kendisine başarılar dileriz.

Etiketler: erkenci kuş aylin neden ayrıldı erkenci kuş aylin neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL