Erkenci Kuş Bulut Cevher Kim, Ahmet Olgun Sünear Hakkında Bilinmeyenler!

Erkenci Kuş Bulut Cevher Kim, Ahmet Olgun Sünear Hakkında Bilinmeyenler!

Yazar: Emre erkenci kuş

11 Mayıs cumartesi günü Erkenci Kuş’a dahil olan Bulut Cevher karakteri daha ilk bölümden izleyenlerin ilgisini uyandırdı. Bulut Cevher kimdir, dizideki rolü nedir, ne tür gelişmelerin fitilini ateşleyecek, detaylar yazımızda…

Star Tv’nin entrika dolu dizisi Erkenci Kuş’a taze kan oyuncular girmeye devam ediyor. Şimdi ise Bulut Cevher karakteri dikkat çeken sima olarak ekranlara geldi. Bulur Cevher, Sanem’in yeni evinin arazi ortağıdır. İlginç hayat tarzı ile Can’a rakip olarak gelmiş gibidir. Sanem’in çiftlik arazisinin ortağı olan Bulut dizide Can ile Sanem arasında kıskançlık krizlerinin ana sebebi olacak.

Sanem ve Can ayrılmışlar ve Can çekip gitmiştir. Sanem ise hayalini kurduğu kitabını en sonunda yazmış ve kitabı bir çok dile çevrilmiştir. Sanem kazandığı para ile bir çiftlik evi satın almıştır. Ancak aldığı çiftlik evinin arazisinde bir ortağı daha vardır. Bulut Cevher, Sanem’in aldığı çiftlik arazinin ortağıdır.

Bulut Cevher, Can ile Sanem’in yeniden birleşmesinde önemli rol oynayacaktır. Can 1 yıl aradan sonra İstanbul’a babasını görmek için dönmüştür. Tabi Sanem’e olan özlemi hiç dinmeyen Can, teknenin bozulduğunu ve bu yüzden döndüğünü söylemiştir. Bulut Cevher’i gördükten sonra geri dönmeyi aklından çıkaran Can, Sanem’i yeniden kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Bulut Cevher kimdir?

Erkenci Kuş Bulut Cevher Kimdir?

Bulut Cevher karakterini canlandıran oyuncu Ahmet Olgun Sünear 1982 İstanbul doğumludur. Kariyerine modellikle başlayan Sünear, daha sonra oyunculuğa adım atmıştır. 192 cm boyunda olan ünlü oyuncu 85 kilo ağırlığındadır.

Aslında Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarım bölümü mezunu olan oyuncu, üniversitede okurken modelliği başlamıştır. Sonrasında ise oyunculuğa geçiş yapmış ve Son, Boynu Bükükler, Maral, Mayıs Kraliçesi, Çilek, Kampüste Çıplak Ayaklar gibi projelerde rol almıştır.

Etiketler: Erkenci kuş Ahmet olgun sünear kim Erkenci Kuş Bulut Cevher Kim erkenci kuş cevher kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL