Erkenci Kuş Can Kimdir ? Yaşı, Boyu, Sevgilisi Kim?

Erkenci Kuş Can Kimdir ? Yaşı, Boyu, Sevgilisi Kim?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Gold Film Yapımının üstlendiği Erkenci Kuş dizisi ne zaman başlayacak. Hikaye ve senaryosunun güçlü isimlere emanet edildiği dizide çarpıcı isimler dikkat çekmekte. Kadrosunun  göz doldurduğu dizide oyunculara tam anlamıyla güvenebilmek de ve dizinin senaryosunun dikkatleri üzerine çekmesi daha şimdiden konuşulmaktadır. Dizinin senaryosu iki kardeşin aynı kadına aşık olması ile başlıyor . Zorlu bi süreç olacağı ve kardeşlerin bu yolculuktan nasıl bir sonuçla karşılaşacağı merak konusu. Erkenci Kuş Can kim?

Erkenci Kuş dizisinde Can karakterine hayat veren oyuncu, özgür ruhlu bir yere mekana, işe ve kişiye bağlı kalamayan doğaya düşkün biridir. Genelde genç kızların bayıldığı ve hayran olduğu zengin ve bir karakter.

Can Yaman Kimdir?

1989 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Yugoslavya kökenli olan oyuncu  öğretimini Bilfen Koleji’nde, lise öğrenimini ise İtalya Lisesinde devam ettirmiştir. İtalya Lise öğretimini birincilikle tamamlayarak başarısını çocuk yaşlarda göstermeye başlamıştır.  2012 yılında Amerika’ya giden oyuncu burslu olarak okuduğu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünden mezun olmuştur. 2 dile sahip olan oyuncu 6 ay boyunca avukatlık yapmış. Daha sonra oyunculukla ilgili eğitim almıştır.

Gönül İşleri dizisi ile ekran hayatına ve oyunculuğa hızlı bir giriş yapan yakışıklı oyuncu ilk deneyimini bu dizi de yaşamıştır.  Daha sonra İnadına Aşk dizisinde yer almış ve romantik komedi dalında kendini göstermiştir. 2016 yılında hangimiz sevmedik ve 2017 yılında Dolunay dizisinde başarısı birer birer kanıtlamıştır. Şuan da ise Can karakteri ile Erkenci Kuş dizisi ile ekrana tekrar dönmeye hazırlanıyor.

Can Yaman’ın sevgilisi kim?

2015 yılında oynadığı İnadına Aşk dizisinde bir süre beraberlik yaşadığı Açelya Topaloğlu ile ilişkisi çok kısa sürmüş ve yollarını ayırma kararı almıştır. Son olarak Meryem dizisinde yer alan güzel oyuncu Bestemsu Özdemir ile ilişki yaşamış ama geçtiğimiz aylarda ilişki son bulmuştur. Yakışıklı oyuncunun şuan hayatında hiç kimse yoktur.

Etiketler: erkenci kuş can kim erkenci kuş can yaman hakkında bilinmeyenler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL