Erkenci Kuş Deren Kim ? Nereden Tanıyoruz?

Star Tv’nin büyük heyecan uyandıran Erkenci Kuş haziran ayında seyirci ile buluşmak için gün sayıyor. Sağlam kadroya sahip olan dizi izleyici tarafından büyük bir beklenti içerisinde. Yaz aylarında tercih edilen Romantik Komedi dizileri izleyici tarafından beğeniye sunulduğunda reyting sonucunda ne tepki alınacak şimdiden merak konusu.

Erkenci Kuş Deren Kim ?

Erkenci Kuş dizisi ile ekranlara dönmeye hazırlanan Tuğçe Kumral “Deren” karakteri ile izleyici karşısına çıkacak. Güzel oyuncu dizide nasıl bir rol ile karşımıza çıkacağı şuan için duyurulmadı. Bilgi sunulduğunda sizlerle paylaşacağız. Biz oyuncuya sevimli ama bir o kadar da kötü planları ile yaptığı oyunculuğa bayılıyoruz.

Erkenci Kuş Tuğçe Kumral Kim ?

Oyuncu 9 Mart 1983 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. 1.65 m boyunda, 53 kg’dır. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır. Oyunculuk deneyimini 2010 yılında Gönülçelen dizisi ile yaşamıştır. Oyuncu oynadığı diziler ile başarısını göstermiştir.

Tuğçe Kumral’ın Rol Aldığı Diziler

-Gönülçelen (TV Dizisi)

-Herseye Rağmen

-Eski Şehir

-Yasak

Evlat Kokusu ve Asla Vazgeçmem dizilerinde yer almıştır. Son olarak başarılı oyuncu Evlat Kokusu “Seher” karakteri ile rol almıştır. Asla Vazgeçmem dizisi “Elmas” karakteri ile başarısını göstermiş. Güzel oyuncu bu dizi ile yükselişe geçmiştir.

Şimdilerde Erkenci Kuş Deren Kim sorusunu sizler için paylaştık. Genç ve dinamik bir kadrodan oluşan dizi tam bir gençlik dizisi. Kaliteli oyuncu kadrosu senaryo ile güzel uyum sağlarsa yeni sezonda da devam eder.

Sizler Erkenci Kuş dizisini nasıl buldunuz?

 

Erkenci Kuş Deren Kim ? Nereden Tanıyoruz? (1 Yorum)