Erkenci Kuş Dizisi Çalan Şarkılar Dizi Müziği Jenerik Müzik

Erkenci Kuş Dizisi Çalan Şarkılar Dizi Müziği Jenerik Müzik

Yazar: Emre Dizi Haberleri Dizi Şarkıları Yeni Diziler

Erkenci Kuş dizisi iddialı bir yapımla yaz sezonuna damga vurmak için geri sayıma başladı. Çok yakında Star Tv ekranlarında başlayacak olan dizi Tuzla’da çekimlere başlandığı duyuruldu.  Fırtına gibi esmeye hazırlanan dizinin başrolleri Demet Özdemir, Can Yaman ve Birand Tunca ile kamera karşısına geçiyor.

Bunların yanı sıra Öznur Serçeler, Özlem Tokaslan, Sevcan Yaşar, Berat Yenilmez ve Anıl Çelik  dizinin kadrosunda bulunuyor.  Yapımcılığı Gold Film’e ait olan dizinin hikayesi Meriç Acemi’ye senaryosu ise  Ayşe Kutlu’ya  emanet. Bu kadar başarılı bir ekiple hazırlanan projenin müzikleri de izleyenler tarafından merak ediliyor.

Erkenci Kuş Dizi Müzikleri ?  Jenerik Müzikleri ve Dizide Çalan Şarkılar

Dizilerde artık senaryo, mekan ve dekor dışında dizi müzikleri de  çok fazla dikkat çekmekte. Bazen dizileri sadece müzikleri için sever izleriz. Bazende  müzik bizi diziye bağlayabilir. Bunun şuan günümüzde bir çok örneğini görüyoruz. Ayrıca dizilerde kısa süreli de olsa müziklere yer verilmesi izleyici tarafından beğeniliyor. Genellikle Star Tv’nin dizi müziklerini Buray’ın üstlendiği ve seslendirdiği şarkıları dinlemekteyiz. Bu dizide de Buray’ın seslendireceği şarkıları duyacağımızı düşünüyoruz.


Erkenci Kuş 3 Temmuz 2. Bölümde Çalan Şarkı Sözleri Kim Söylüyor


Erkenci Kuş dizisinde çalan tüm şarkılar ve türküleri güncel olarak sitemizde bulabilirsiniz. Sizler de dizide dinlediğiniz ve merak ettiğiniz tüm şarkıları yorum kısmında sorabilirsiniz.

Peki siz Romantik Komedi dizimizde hangi şarkıları duymak isterdiniz ?

 

Etiketler: erkenci kuş dizi müzikleri erkenci kuş dizisi jenerik müziği erkenci kuş dizisinde çalan şarkılar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL