Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Star TV’nin yaz sezonu için planladığı Erkenci Kuş dizisi hazırlıklara başladı.  19 mayıs cumartesi günü  dizinin çekimlerine başlandı. Yapımcısının büyük bir beklenti içinde olan dizi haziran ayının son cumartesi günü ekran macerasına başlaması  planlanıyor. Peki Erkenci Kuş dizisi nerede çekiliyor? Dizi seti nerede?

Bir derginin sahibi Aziz beyin iki oğlu Can ve Emre, aynı dergide çalışan Sanem’e aşık olması ile hikaye başlıyor. Can ile yakınlaşacak olan  Sanem, Emre’nin Can ve Sanem  ilişkisine vereceği tepkiyi nasıl karşılayacaklar. Zorlu bir senaryo oluşu nedeni ile oyuncu ve seyirciyi nasıl bir gidişat bekliyor hep birlikte göreceğiz.

Erkenci Kuş dizisinin başrollerini Demet Özdemir ve Can Yaman paylaşıyor.Demet Özdemir Sanem karakterine, Can Yaman ise Can karakterine hayat verecek.  Dizinin kadrosu oldukça dolgun ve geniş. Dizi de Sanem’in kardeşi olarak Öznur Serçeler Aylin karakteri ile, Birand Tunca Can’ın kardeşi olarak Emre karakteri ile diziye dahil oldu. Bunların dışında Sevcan Yaşar, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Rutkat Aziz ve Anıl Çelik de dizinin kadrosunda  yer almaktadır.

Erkenci Kuş dizisi nerede çekiliyor sorusu daha dizi başlamadan izleyenler tarafından merak edildi ve araştırıldı. Dizinin çekimleri bir çok dizide olduğu gibi İstanbul’da yapılıyor. İstanbul’un Tuzla semtinde başlayan çekimler tüm hızıyla devam ediyor. Erkenci Kuş dizi seti nerede nasıl gidilir sorularına yanıt arayan izleyiciler için en kısa zamanda tam adresi paylaşacağız.

Etiketler: erkenci kuş dizi seti nerede erkenci kuş dizisi nerede çekiliyor erkenci kuş dizisi setine nasıl gidilir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL