Erkenci Kuş Leyla Kim? Oynadığı Diziler? Gerçek Adı ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Star Tv’nin hazırlattığı yapımı Gold Filmin üstlendiği Erkenci Kuş dizisi tüm hızıyla çekimlere devam ediyor. Kadrosunun oldukça geniş olduğunu ve başarılı isimlerin yer aldığını duyurmuştuk daha önce. Dizinin sürpriz isimlerinden biri de son olarak Dolunay dizisinde rol alan Öznur Serçeler oldu. Erkenci Kuş dizisinde Leyla karakteriyle izleyici karşısına çıkıyor. İşte Erkenci Kuş Leyla kim?

Erkenci Kuş Leyla Kimdir?

Erkenci Kuş dizisinin kadın başrolü Demet Özdemir’in (Sanem’in) kız kardeşi Leyla karakteri ile  Öznur Serçeler diziye dahil olmuştur.

Erkenci Kuş Öznur Serçeler Kimdir ?

1 Ocak 1980 doğumlu oyuncu Kayseri de dünyaya gelmiştir. 2001 yılında Mersin Üniversitesi Konservatuarında Türkol Çankaya ile Müzik Eğitimine başlamıştır. 2003 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Stilliana Stravreva Fakültesini Burslu olarak kazanmış. Eğitimini burada tamamlamıştır. 2007 yılında Elite Model Look’a katılmıştır. Daha sonra güzel oyuncu ilk deneyimini 2011 yılında “Nuri” dizisi “Kumru” karakteri ile yaşamıştır. Düzgün fiziği ve renkli gözleriyle dikkat çeken güzel oyuncunun üstlendiği tüm rolleri hakkıyla yerine getirdiğini biliyoruz.

Öznur Serçeler’in Oynadığı dizi ve Filmler

-2011 Nuri(Tv dizisi)

– 2011 Hayat Devam Ediyor (Tv Dizisi)

-2013 Emret Komutanım (Tv Dizisi)

-2014 Boynu Bükükler (Tv Dizisi )

– 2014 Karışık Kasetler ( Sinema Filmi )

-2015 Deccal (Sinema Filmi )

-2015 Her Şey Aşktan (Sinema Filmi ) ve Dedekorkut Hikayelerinde yer almıştır.

Erkenci Kuş dizisini nasıl buldunuz? Erkenci Kuş dizisini diğer yapımlardan ayıran nedir? Diziyle ilgili yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. 

 

Etiketler: erkenci kuş leyla kim erkenci kuş öznur serçeler kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL