Erkenci Kuş Metin Kim? Gerçek Adı Ne?

Erkenci Kuş Metin Kim? Gerçek Adı Ne?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Yeni Diziler

Yeni dizi Erkenci Kuş Haziran da Star Tv’de başlıyor. Projenin tüm hızla çekimlere devam edilmesi ile birlikte çok yakında ekran da görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Romantik Komedi ile aşk dolu bir senaryo ve bolca kahkaha atacağımız yeni bir dizi bizleri bekliyor.  Güçlü kadrosu ve başarılı isimlerin yer aldığı başrol oyuncuları ile dizinin beklentileri yüksek seviye de bekleniyor.

Erkenci Kuş Metin Kim?

Erkenci Kuş dizisi ile ekrana ara vermeden devam eden oyuncu Tuan Tunalı Metin Karakteri ile diziye dahil olan yakışıklı ve başarılı oyunculardan birisi. Dizideki karakteri şuan için bilgi sağlanmadı. İlerleyen zamanlarda karakteri ile bilgi  alındığında yazımız güncellenecektir.

Erkenci Kuş Tuan Tunalı Kimdir?

2 Aralık 1983 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Büyük Kolej, Kolej XXIII ve Tevfik Fikret lisesinde tamamlamıştır. Yeditepe Üniversitesi Radyo,Sinema ve Televizyon Bölümünü tamamladıktan sonra Paris’te Sinema üzerine NBA Masterı yapmıştır. Oyuncu daha sonra 2001 yılında Best Promissing Model yarışmasına katıldı. 2008 yılında Best Press Model Yarışmasına katılarak Best Model Unvanını hak etmiştir. Oyuncu bir zamanlar İngilizce ve Fransızca tercümanlığı yapmıştır. Sporla da ilgilenen yakışıklı oyuncu Badminton ,Basketbol ve Bilardo da profesyonel olarak ilgilenmiştir. İlk deneyimini 7 sezon devam eden Deniz Yıldızı “Özgür” karakteri ile yaşamış. Daha sonra Yasak Elma dizisinde birkaç bölümde rol almış. Ardından Erkenci Kuş dizisi ile anlaşarak yeni projesine hazırlanıyor.

Erkenci Kuş Metin karakterini nasıl buldunuz?

Etiketler: erkenci kuş metin kim erkenci kuş metinin oynadığı diziler


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL